Penzion Zikmundov

  4 (66 hodnoceni)

  Někteří hosté, kteří přijedou na Zikmundov, jsou překvapení. Není tu recepce, pokoje nemají čísla, nejsou tu žádná daná pravidla, snídaně ani večeře nemají přesně ohraničený čas a v restauraci není jídelní lístek. Přesto se o vás od rána do večera stará skvělý personál a kdykoliv si řeknete, dostanete fantastické jídlo nebo víno. „Přece nebudeme lidem říkat, že nemají vyhazovat židli oknem, pouštět hlasitě hudbu nebo kdy se mají najíst. To ví přece každý nejlíp sám,” vysvětluje ředitel penzionu Michal Dujka. 

  Cena od2580 Kč Pokoj /noc

  Vybavení

  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Restaurace
  • Wifi
  Zobrazit veškeré vybavení

  Kde budete spát

  Zikmundov má 9 pokojů, dvou až čtyřlůžkových, které jsou každý jinak tematicky laděný. Ubytovat se můžete v pokojích Pod pecí, Acquario, Vzduchoplavecký, Poličkový, Zrcadlový, Listový, Na konci, Rodinný a Dubový. Na pokojích najdete přírodní kosmetiku, klimatizaci a ozvučení od firmy Bang & Olufsen. 

  JAK TO TAM CHODÍ

  Michala budete na místě potkávat po celý den, většinu dne je neviditelný a zařizuje všechny potřebné věci kolem penzionu, ale má zvláštní schopnost být kolem vás vždy, když něco potřebujete. Zikmundov je něco jako jiný časoprostor - snídáte, až se vzbudíte a po zbytek dne jíte, kdy chcete, protože na place je celou dobu skvělý šéfkuchař, který se u vás zastaví u bazénu a řekne: „Řekněte mi, na co máte chuť a co nejíte." A za 20 minut vám přinese jídlo na přání. A to není vše, co je na Zikmundově jinak.

  CO TAM MŮŽETE DĚLAT

  Den můžete strávit v letních měsících u bazénu, nebo ve studenějších měsících ve vyhřívaných venkovních kádích. Využijte místní stáje. Je jedno, jak pokročilí jezdci jste, milí zaměstnanci místních stájí přizpůsobí hodinovou vyjížďku vašim jezdeckým kvalitám. Na procházku se můžete vydat na hrad Buchlov, do kaple sv. Barbory nebo na zámek Buchlovice. Na vyjížďky si můžete zapůjčit zikmundovské elektroauto BMW i3.

  V dolní části penzionu je velká kuchyň a restaurace, která současně slouží jako společenská místnost. Můžete také posedět u venkovního stolu nebo v sedacích soupravách na zahradě, kde je pro vás připraveno několik skvělých grilů značky Weber.

  CO BYSTE MĚLI JEŠTĚ VĚDĚT

  Všechny pokoje jsou nekuřácké.

  V ceně pokoje je snídaně, další jídlo platíte.

  Dá se platit kartou.

  Všude je funkční wifina.

  Pejsci jsou tu vítáni.

  Pro děti je tu venkovní dětské hřiště.

  Vegetariánské / veganské jídlo na přání připraví.

  Ocenění

  • Vítěz v kategorii Penziony 2017 Vítěz v kategorii Penziony 2017
  Veškeré ocenění

  Další nabídky v této lokalitě

   Villa Hrušky

   Penziony

    Villa Memories

    Upper Class

     Theresian Hotel & Spa

     Hotely

      Theatre Hotel

      Hotely

       Sklípek Pod Dubňanskou horou

       Malé penziony