Penzion Vojice

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Co takhle vyzkoušet tentokrát trochu nevšedního ubytování? Moderní dřevostavba, připomínající spíše apartmány v rakouských Alpách, stojí na pomezí Českého ráje a dokonale se vymyká tradičním domům ve vsi. Díky své vyvýšené poloze nabízí jedinečný výhled do okolí.

Jak to tam chodí

Penzion Vojice je složen ze dvou samostatných objektů propojených terasou. Pronajmout si tak můžete klidně jednotlivý apartmán nebo celý dům. Doporučujeme využít druhou možnost, ať máte dostatek soukromí a užijete si dovolenou pouze se svou rodinou nebo přáteli.

Kde budete spát

První část penzionu je určena pro čtyři osoby. Apartmán je plně vybavený, v přízemí najdete obývací pokoj s rozkládacími sedačkami a ve vyvýšeném patře pak skvěle zařízenou kuchyň a samostatnou ložnici s manželskou postelí. Druhý apartmán je o něco menší, avšak stejně účelný, určený pouze pro dvě osoby. 

Co tam můžete dělat

Na zahradě zřídili majitelé saunu, která vám bude po celou dobu pobytu volně k dispozici. Okolí Českého ráje vybízí k řadě turistických a cyklistických výletů. Prozkoumejte Prachovské skály, zatoulejte se do Drábských světniček, vyšlápněte si zříceninu hradu Trosky nebo nasedněte na kola a vyrazte směr město pohádek, Jičín. Nově tu vzniklo spousta kaváren a útulných bister.

Co byste měli ještě vědět

Parkovat můžete přímo před penzionem

Funguje tu rychlá wifi

Domácí mazlíčci vítáni

Další nabídky v této lokalitě

Ledárna

Kouzelné roubenky

Brusírna

Kouzelné roubenky

Šípková

Kouzelné roubenky

Amenity Resort Špindlerův Mlýn

Hotely

Apartmány Český ráj a biokolna

Apartmány