Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 1 100 Kč
za noc
Uprostřed nádherné šumavské přírody, v malé obci Pěkná, stojí původní venkovská usedlost. Tu se v roce 2011 rozhodli majitelé rozšířit a přistavět k ní malý penzion. Skvělou dovolenou zde prožijí především ti, kteří touží po klidu. V obci je totiž 25 stálých adres a v roce 2011 zde trvale žilo jen 32 lidí.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Apartmán je pronajmutý vždy jen jednomu subjektu, takže se nemusíte obávat, že byste se museli dělit o kuchyň nebo třeba sociální zařízení. Servis pětihvězdičkového hotelu zde nenajdete, ale zároveň si odpočinete od všeho městského ruchu. Posaďte se na zahradu a zaposlouchejte se do ticha a klidu kolem. Uvolněte se a relaxujte s výhledem na okolní krajinu.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Parkování
Gril / ohniště
Svatební místo
Servis přímo od majitelů

Naše tipy

Tipy na výlety

Za návštěvu stojí Vítkův hrádek, Plešné jezero či Schwarzenberský plavební kanál. Kolem přehrady vede udržovaná in-line stezka a cyklistické trasy.

Lipenská přehrada

Lipenská přehrada nabízí sportovní vyžití i v zimě, na místě je několik sjezdovek a mrzne-li, projeďte se po bruslařské dráze na přehradě.

Vhodné pro akce

Pokud potřebujete prostor pro workshopy a výstavy, můžete si pronajmout místní ateliér.

Pro sportovní nadšence

Až vás nicnedělání přestane bavit, v Horní Plané je nekrásnější písečná pláž na Lipně, kde se můžete věnovat různým letním sportům. Lipno samotné pak patří k vyhlášeným rybářským revírům v Česku.

Zajděte si na houby

Na podzim jsou okolní lesy vhodné k houbaření.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Pěkná 26
384 51 Nová Pec
Navigovat Web