Penzion Pěkná 26

  5 (11 hodnoceni)

  V malé obci Pěkná, uprostřed nádherné šumavské přírody stojí původní venkovská usedlost, jejíž majitelé se v roce 2011 rozhodli ji rozšířit a přistavět malý penzion. Skvělou dovolenou zde prožijí ti, kteří touží po klidu, protože v obci je jen 25 stálých adres a v roce 2011 zde trvale žilo jen 32 lidí.

  Vybavení

  KDE BUDETE SPÁT

  V Penzionu Pěkná 26 si můžete pronajmout luxusní apartmán, který tvoří dva dvoulůžkové a jeden třílůžkový pokoj, velkou kuchyň s jídelnou a malou pracovnu. Pokoje jsou dřevem obložené, čisté a světlé. Postele pohodlné, ve kterých si skutečně odpočinete. Kuchyně je plně vybavená a najdete v ní všechny potřebné moderní spotřebiče, přesto si zachovává kouzlo venkovských kuchyní. Posedíte si u velkého dřevěného stolu, v létě pak na terase, kde můžete využít i venkovní gril.

  CO TAM MŮŽETE DĚLAT

  V první řadě se posaďte na zahradu a poslouchejte to ticho a klid kolem. Uvolněte se a relaxujte s výhledem na okolní krajinu. Až vás nicnedělání přestane bavit, v Horní Plané je nekrásnější písečná pláž na Lipně, kde se můžete věnovat různým letním sportům. Lipno samotné pak patří k vyhlášeným rybářským revírům v Česku. Na podzim jsou okolní lesy vhodné k houbaření. Pokud chcete navštívit nejdivočejší místa národního parku, najměte si průvodce. Za návštěvu určitě stojí i Vítkův hrádek, Plešné jezero či Schwarzenberský plavební kanál. Kolem přehrady vede udržovaná in-line stezka a cyklistické trasy jsou snad všude. Lipenská přehrada nabízí sportovní vyžití i v zimě, na místě je několik sjezdovek a mrzne-li, projeďte se po bruslařské dráze na přehradě.

  CO BYSTE JEŠTĚ MĚLI VĚDĚT

  Wifina je samozřejmostí v celém objektu.
  Domácího mazlíčka si můžete vzít s sebou.
  Hosté mají možnost využít úschovnu lyží, kol a kočárků.
  Pokud potřebujete prostor pro workshopy a výstavy, můžete si pronajmout místní ateliér.
  Apartmán je kompletně nekuřácký.

  Další nabídky v této lokalitě

   Apartmány Červený Dvůr

   Malé penziony

    Largo Bistro and Café Pension

    Malé penziony

     Adamův Dvůr

     Penziony

      Stříbrný vítr

      Penziony

       Dobčické rybníčky

       Malé penziony