Penzion Pěkná 26

V malé obci Pěkná, uprostřed nádherné šumavské přírody stojí původní venkovská usedlost, jejíž majitelé se v roce 2011 rozhodli ji rozšířit a přistavět malý penzion. Skvělou dovolenou zde prožijí ti, kteří touží po klidu, protože v obci je jen 25 stálých adres a v roce 2011 zde trvale žilo jen 32 lidí.

Vybavení

Kde budete spát

V Penzionu Pěkná 26 si můžete pronajmout luxusní apartmán, který tvoří dva dvoulůžkové a jeden třílůžkový pokoj, velkou kuchyň s jídelnou a malou pracovnu. Pokoje jsou dřevem obložené, čisté a světlé. Postele pohodlné, ve kterých si skutečně odpočinete. Kuchyně je plně vybavená a najdete v ní všechny potřebné moderní spotřebiče, přesto si zachovává kouzlo venkovských kuchyní. Posedíte si u velkého dřevěného stolu, v létě pak na terase, kde můžete využít i venkovní gril.

Co tam můžete dělat

V první řadě se posaďte na zahradu a poslouchejte to ticho a klid kolem. Uvolněte se a relaxujte s výhledem na okolní krajinu. Až vás nicnedělání přestane bavit, v Horní Plané je nekrásnější písečná pláž na Lipně, kde se můžete věnovat různým letním sportům. Lipno samotné pak patří k vyhlášeným rybářským revírům v Česku. Na podzim jsou okolní lesy vhodné k houbaření. Pokud chcete navštívit nejdivočejší místa národního parku, najměte si průvodce. Za návštěvu určitě stojí i Vítkův hrádek, Plešné jezero či Schwarzenberský plavební kanál. Kolem přehrady vede udržovaná in-line stezka a cyklistické trasy jsou snad všude. Lipenská přehrada nabízí sportovní vyžití i v zimě, na místě je několik sjezdovek a mrzne-li, projeďte se po bruslařské dráze na přehradě.

Co byste ještě měli vědět

Wifina je samozřejmostí v celém objektu.
Domácího mazlíčka si můžete vzít s sebou.
Hosté mají možnost využít úschovnu lyží, kol a kočárků.
Pokud potřebujete prostor pro workshopy a výstavy, můžete si pronajmout místní ateliér.
Apartmán je kompletně nekuřácký.

Další nabídky v této lokalitě

Bed & Bike Prachatice

Penziony

Ramenai

Kouzelné chalupy

U Vyšaty

Kouzelné chalupy

Knížecí cesta

Boutique hotely

Statek u Medvěda

Apartmány