Pension Kristian

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Český Krumlov je jedna z našich největších srdcovek a i vzhledem k množství potenciálních partnerů si nová kouzelná místa vybíráme s co největší pečlivostí. Pension Kristian nás ale nadchnul už na první pohled, když jsme ho viděli na fotkách. Naživo je klidná ulička, kde pension sídlí a všechny pokoje, ještě krásnější a celkově s milými majiteli vytváří místo, kam se budete rádi vracet a o svém pobytu s nadšením vyprávět svým nejbližším. Toto designové a kompletně zrekonstruované ubytování je totiž stylovka, která však neztratila duši.

Jak to tam chodí

Přijeďte do Krumlova autobusem nebo autem a do pensionu doražte po svých. Z parkoviště je to jen pár kroků příjemné procházky, která vás protáhne historickým centrem a vy tak budeme mít možnost naladit se na pobyt v jednom z nejkrásnějších měst naší země. Budova Kristiana z 15. století na vás čeká v úzké uličce Masná. Nechte se pozvat masivními dveřmi do prostoru, kde vás přivítají milí majitelé připraveni vytvořit z vašeho pobytu v Krumlově ten nejpohodlnější zážitek. Nabídnout vám mapku s ověřenými tipy a postarají se o vše, co budete potřebovat.

Kde budete spát

Tak tento popisek bychom mohli úplně vynechat a nechat vás si postele vyzkoušet na vlastní kůži. Upřímně - jsou to jedny z nejpohodlnějších a nejvyšších matrací, na kterých si kdy ustelete. Pokoje jsou dvoulůžkové a moderně vybavené tak, abyste si užili jak romantický výlet, tak klid a komfort po pracovní schůzce. Celý styl vznikal za pomoci architekta, který zároveň pracoval s představami majitelů o citlivém propojení historie a nového designu za použití těch nejkvalitnějších materiálů.

Co tam můžete dělat

Asi vám nemusíme vyprávět, čím vším je Krumlov unikátní a kolik výletů se dá na jihu Čech podnikat. Přijeďte třeba úplně bez plánu a nechte se provádět městem a jeho historickými uličkami. Projděte se kolem řeky, zajdětě na jeden ze zámeckých okruhů a dejte si kávu v jedné z místních skvělých kaváren nebo bister. Když budete mít štěstí, zažijete ve městě řemeslný trh nebo jeden z kulturních festivalů.

Co byste měli ještě vědět

  • pension je úplně v centru města
  • zaparkovat můžete na nedalekém parkovišti
  • vydatná snídaně ve formě švédských stolů
  • součástí pensionu je kouzelná terasa
  • od majitelů dostanete mapku s tipy na to, kam zajít na výlet i jídlo
  • do budoucna se můžete těšit na vinotéku s italským proseccem s etiketou Kristianu

Další nabídky v této lokalitě

Apartmány Latrán 43

Apartmány

Ultra Premium Apartments

Apartmány

Latron 98 apartments

Apartmány

Krčínův Dům

Boutique hotely

Largo Bistro and Café Pension

Malé penziony