PanoraMic Mountain Residence

Kouzelné místo na Slovensku

Pohádková horská chata PanoraMic Mountain Residence nabízí jedinečné ubytování s výhledem na Vysoké Tatry. Vstupte do ojedinělého prostředí a odpoutejte se od všedních starostí. Luxusní horské apartmány spojující tradiční přírodní materiály s propracovaným horským designem, jsou vhodné jak pro páry, tak rodiny s dětmi.

Jak to tam chodí

Pro svůj pobyt si můžete vybrat jeden ze tří apartmánů. Každý z nich je věnován jedné osobnosti. První je zasvěcen jednomu z nejproslulejších malířů Tater panu Otakaru Štáflovi. Druhý, nejoriginálnější, nese jméno Exupery podle autora Malého Prince, kterého si tu můžete přečíst dokonce ve 36 jazycích. Poslední je věnován Göranu Wahlenbergovi, známému švédskému botanikovi, který pojmenoval více jak tisícovku tatranských rostlin. Všechny apartmány jsou dvoupatrové, kdy v přízemí mají prostornou kuchyň s obývacím prostorem, odkud je vstup na terasu a v patře poté najdete ložnice.

Kde budete spát

Ve Štáflově a Wahlenbergerově apartmánu se pohodlně vyspí 6 osob. Hosté mohou využít dvě oddělené ložnice se dvěma manželskými postelemi a rozkládací pohovku v obýváku. Naopak Exuperyho apartmán je vhodný spíše pro páry, kteří mají k dispozici ložnici s velmi pohodlnou manželskou postelí. Přesto je zde i rozkládací sedačka v přízemí, kde se vyspí další dvě osoby. Současně má apartmán oproti zbylým dvěma navíc vanu v koupelně. Veškeré toaletní potřeby jsou samozřejmostí ve všech apartmánech.

Co tam můžete dělat

V zimních měsících můžete plně využívat venkovní vířivku. Zvláštní kouzlo má obzvlášť v podvečer. Všude kolem vás leží sníh, výhled na okolní hory a stmívající se obloha, tomu zkrátka nejde odolat. Mimo vířivky si můžete naplno užívat finskou saunu a infra saunu, ty vás skvěle zahřejí po celodenní lyžovačce na svahu. Za tím nemusíte jezdit ani kdovíjak dlouho, parádní lyžování i užijete na Lomnickém štítu stejně jako pan Marvan ve filmu Anděl na horách. V letních měsících se tam také klidně vydejte. Pokud chcete něco méně náročného, zkuste Štrbské Pleso. Rozhodně se ale neváhejte obrátit na majitele. Rádi vám doporučí výlety po okolí vhodné i pro děti, vyberou pro vás vyzkoušené restaurace v okolí nebo třeba zařídí vinnou degustaci dle vašich přání. Nic pro ně není problém.

Co byste měli ještě vědět

  • Pokud si přejete, budete mít po příjezdu naplněnou ledničku plnou dobrot k snídani
  • Auta můžete zaparkovat přímo před residencí
  • Wifi připojení zdarma ve všech apartmánech
  • Vaši domácí mazlíčci jsou také vítáni
  • Nemusíte se bát, že byste neměli kam uskladnit lyže nebo kola – je tu na ně speciální místnost

Další nabídky v této lokalitě

Horský Hotel Sliezsky dom

Hotely

Nordik 1496

Kouzelné chalupy

Chalet Lomnica

Kouzelné chalupy

Hotel Lomnica

Hotely

Noc na Lomnickom štíte

Upper Class