Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Orlí hnízdo. To je moderní prosklené sídlo, trůnící na kopci s neskutečnými výhledy na beskydské kopce a nekonečnou soukromou zahradou.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Stává se, že ve chvíli, kdy do tohoto domu přijede, zrušíte všechny plánované výlety po okolí. To je sice kouzelné, ale vila vás na první dobrou uchvátí. Nevíte, jestli začít dříve vevnitř rozdělat krb, dát si skvělou vanu a v krásné kuchyni vařit něco dobrého.
Číst více
Parkování v ceně
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Krb
Venkovní bazén
4x 250 m2 4x

Orlí hnízdo je chatička ve svahu s parádním výhledem na Lysou. Je to místo, kde se slétají dravci s chutí po klidu a pohodě, ale taky po aktivním odpočinku na kole či po vlastních nohách. Můžete tady být dva, ale skvěle si to tady užijete i v šesti až osmi osobách, protože prostoru je tady více než dost.

Od 11 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Nádherná zahrada a neuvěřitelné výhledy

Beskydy jsou podívaná sama o sobě. Odsud se vám však naskytne pohled, jako z pravého orlího hnízda.

Moderní design a luxusní detaily

Celou vilou se prolíná spousta originálních a luxusních detailů, dominantou je dřevo, sklo a výhled z každé jedné místnosti.

Vyhřívaný venkovní bazén

Je rozhodně dominantou domu. Ať už si v něm budete dávat ranní pár bazénů, nebo vám v něm budou dovádět děti, zaručujeme vám, že ho oceníte.

Přehrada jen pár kroků od vás

Milovníci vody si mohou užívat nedalekou přehradu Těrlicko. Dá se tady koupat, rybařit, jezdit na lodičkách, nebo i na vodních lyžích.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Topolová 853/4
73542 Horní Těrlicko
Navigovat Web