Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 1 200 Kč
za noc
Přejít na web místa
Uzavřený dvůr se vzrostlými stromy, malebnými zákoutími a bylinkovou zahrádkou. Statek je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, svatbu, firemní akce, ale i romantiku ve dvou. Název Ořechový dvůr je opravdu trefný, protože ať se do jižních Čech vydáte za jakýmkoliv účelem, toto místo pro vás bude tím pravým ořechovým.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ořechový dvůr je rozdělen na dvě části. V přízemí mají hosté k dispozici prostornou společenskou místnost s kachlovými kamny, posezením až pro třicet lidí a plně vybavený kuchyňský kout. Ke každému ze tří pokojů náleží i samostatná koupelna. V prvním patře poté mají hosté soukromou kuchyň společně s konferenční místností vhodnou pro nejrůznější teambuildingy a firemní akce, a také hernou pro děti.
Číst více
Parkování v ceně
Gril / ohniště
Dětské hřiště / koutek
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Venkovní bazén

Naše tipy

Pro aktivní jedince

Novinkou je i tělocvična s pingpongovým stolem, vhodná pro nejrůznější míčové hry. Vyrazte ale i za brány Ořechového dvora. Zvláště pokud jste nadšení cyklisté nebo turisté. Ať už se vydáte jakýmkoliv směrem, na každém rohu vás uchvátí panenská příroda a ten klid!

Eventy pro každého

V Ořechovém dvoře vám uspořádají jakoukoliv akci na míru - pro svatbu nebo i jiné oslavy poslouží otevřená pergola s posezením a zajištění cateringu je samozřejmostí.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Velké Nepodřice 33
397 01 Písek
Navigovat Web