OrchardHouse

Milujeme styl farmhouse. To teplo domova, které je tu cítit na každém kroku. Kouzlo, důvtip, zhmotnění pohody. Prázdninový dům Orchardhouse je útulný natolik, že se dost pravděpodobně už nebudete chtít nikdy vrátit domu a rádi byste tu zůstali už napořád. Každý obrázek, každá květina nebo sebemenší dekorace tu je umístěna z nějakého důvodu a má tu své místo. 

Kde budete spát

Ubytujete se tu klidně ve dvou čtyřlůžkových pokojích. V obou jsou vždy dvě king size postele o velikosti 180x200cm. Vaším největším dilematem bude rozhodnout se, jestli strávíte noc v šedém pokoji nebo růžovém, kde ranní probouzení dorůžova je zaručeno. K tomu máte hned dvě koupelny, kde se můžete ráno šlechtit.


Co tam můžete dělat

Dopřejte si odpočinek ve finské sauně nebo se naložte do jacuzzi. Rozdělejte si večer oheň a posaďte se na terase. Určitě se ve vaší partě najde alespoň jeden barbecue master, který tu bude v sedmém nebi. Předveďte ostatním své kulinářské dovednosti na grilu nebo upečte pravou italskou pizzu v profesionální peci. Pak už stačí sáhnout po nachlazené lahvi z vinařství Holánek a perfektní večer je na světe.

Co byste měli ještě vědět

K wifi se připojíte kdekoliv v době

Bude tu na vás čekat plná vinotéka, která vám jen tak nedojde

Ubytování budete mít celé jen sami pro sebe

Posedět můžete i u ohniště

Další nabídky v této lokalitě

Chalupa Za Humny

Kouzelné chalupy

Roubenka Melánka

Kouzelné roubenky

Chata Podlesí

Kouzelné chalupy

Roubenka Flora

Kouzelné roubenky

Roubenka Štěpánka

Kouzelné roubenky