OOTOOLNO

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

OOTOOLNO, to je létající chatička zavěšená v korunách stromů a to naprosto jedinečným, neinvazivním způsobem s nádherným, propracovaným designem. Staňte se znovu dítětem a poznejte kouzelné taje lesa. Jeho vůni, jeho zvuky, jeho rytmy. Nepůjde o pět hvězd, ale půjde o pět milionů hvězd přímo nad vámi.

Jak to tam chodí

Útulničku najdete na Vysočině. Konkrétní poloha je ale tajemstvím, všechny potřebné instrukce dostanete až s rezervací. Celé je to jako hra, hra o to, najít a užít si zasloužený únik z reality, být chvíli sám se sebou, nebo s milovaným člověkem. Útulnička je ideální pro dospělý pár, jež se nezalekne 4 metrového žebříku, kterým se dostanete dovnitř. 

Kde budete spát

Útulnička je zateplená, zima vám tedy nebude. Prostorná postel s huňatou dekou je přesto základ každého úspěšného dobrodružství. Nechybí ani malá kuchyňka, umyvadlo s vodou a něco malého na zub. K dispozici je i toaleta, takže netřeba běhat za křovíčko. Terasa i místnost s množstvím transparentních ploch nabízí úchvatné představení. Pozorujte, jak usíná a probouzí se les se všemi jeho tajuplnostmi.

Co tam budete dělat

Vypněte, odpočiňte si, relaxujte, procházejte se, nechte se unášet libými zvuky lesa. Povídejte si. Ne o každodenním životě, povídejte si o plánech, o budoucnosti, o věcech, které není čas řešit doma. Majitelé toto místo vytvořili právě za tímto účelem.


Co byste měli ještě vědět

  • Útulnička je bez wifi, zároveň i bez zásuvek, pro nabití telefonu poslouží USB zásuvka.
  • Světlo a teplo zde čerpá ze solární energie.
  • Zaparkujete přímo u útulničky.
  • Domácí mazlíčky nechejte tentokráte doma.

Další nabídky v této lokalitě

Wellness Rock Live

Apartmány

Farma Kalhov

Malé penziony

Apartmány Kocourek

Malé penziony

Včelíny Želiv

Glamour camping

Chornitzerův dům

Malé penziony