Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
OOTOOLNO, to je létající chatička zavěšená v korunách stromů, a to naprosto jedinečným, neinvazivním způsobem s nádherným, propracovaným designem. Staňte se znovu dítětem a poznejte kouzelné taje lesa. Jeho vůni, zvuky, rytmy. Nepůjde o pět hvězd, ale půjde o pět milionů hvězd přímo nad vámi.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Útulničku najdete na Vysočině. Konkrétní poloha je ale tajemstvím, všechny potřebné instrukce dostanete až s rezervací. Celé je to jako hra, hra o to, najít a užít si zasloužený únik z reality, být chvíli sám se sebou, nebo s milovaným člověkem.
Číst více
Na samotě
Parkování v ceně
Místo bez wifi
Přijímáme vouchery AP
2x 16 m2 2x

Zažijte nejútulnější noc v životě. OOTOOLNO, to je létající chatička zavěšená v korunách stromů, a to naprosto jedinečným, neinvazivním způsobem s nádherným, propracovaným designem. Staňte se znovu dítětem a poznejte kouzelné taje lesa. Jeho vůni, zvuky, rytmy. 

Od 3 400 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Výhledy ze všech koutů

Terasa i místnost s množstvím transparentních ploch nabízí úchvatné představení. Pozorujte, jak usíná a probouzí se les se všemi jeho tajuplnostmi.

Voda živá

V kuchyňce je umyvadlo s užitnou tekoucí vodou. Ze stejného důvodu na místě není sprcha. Co by kamenem dohodil od útulničky je ovšem potok, který přímo vybízí k osvěžení.

Dobít baterky

Nejenom ty vaše, ale především například telefon si tu nabít můžete. Útulnička využívá solární energii, která vám posvítí ve tmě a umožní nabít telefon přes USB. Klasické zásuvky ale v útulně nenaleznete.

Skvělé ve dvou

Útulnička je ideální pro dospělý pár, jež se nezalekne 4 metrového žebříku, kterým se dostanete dovnitř.

Jídlo & pití

Jídlo a pitnou vodu si prosím přivezte s sebou. Na místě je vybavená studená kuchyň s možností uvařit si vodu. Potraviny je možné uchovat v termoboxu. Připadně lze rovněž navštívit některou z lokálních restaurací, tipy od nás dostanete.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Batelov
58851 Batelov
Navigovat Web