One room hotel

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Město jako na dlani. Asi neexistuje velkolepější výhled z hotelu na celou Prahu, než právě z One Room na Žižkovské věži. Pozorujte město z výšky 70 metrů, položte se do prostorné postele nebo se naložte do vany s coctailem v ruce. Užijte si gastronomický zážitek v Oblaca restauraci a prožijte zážitek, který se vám vryje do paměti.

Kde budete spát

Kdo by neznal jednu z dominant Prahy, Žižkovskou věž. Přestavbou části kabiny zde vybudovali jedinečný apartmán, s výhledem, do kterého se chcete probouzet. Je určen jen pro dvě osoby, čímž nabízí absolutní soukromí. V prostředí designového nábytku a nejmodernějších technologií můžete relaxovat a vychutnat si pohled na Prahu z ptačí perspektivy.

Co tam můžete dělat

Projděte se od Žižkovské věže směrem na královské Vinohrady. I tady jde najít klidná zákoutí, kam se můžete schovat, jako jsou Riegrovy sady nebo park Grébovka. Po brouzdání městem si dopřejte odpočinek během párové masáže. Dopřejte si špičkovou gastronomii v restauraci pod vedením Tomáše Lachmana a večer si už jen napusťte vanu a užijte si romantický výhled na stověžatou Prahu ve dvou.

Co byste měli ještě vědět

Potřebujete transfer z letiště nebo nádraží? Maličkost

Pokud máte řidičák, můžete si půjčit auto na celou dobu pobytu a podívat se tak po okolí Prahy

Chcete svou polovičku překvapit? Objednejte si výškového horolezce, který se slaní k vašemu oknu s osobním vzkazem

Zvlášť večer doporučujeme udělat rezervaci do restaurace

Další nabídky v této lokalitě

Miss Sophie´s New Town

Hotely

Hotel Casa Marcello

Hotely

Maximilian Hotel

Hotely

Aquarius

Apartmány

Lucy & Martin Apartments Prague

Apartmány