Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Neexistuje hotel s velkolepějším výhledem na Prahu, než právě ten v Žižkovské věži. Takový pobyt je jen jeden jediný, stejně jako pokoj ve výšce 70 metrů nad zemí. Vystoupejte do sféry luxusu a bezchybného servisu tam, kde vznikají ty nejkrásnější vzpomínky. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Široká okna jedinečného apartmánu budou nejčastějším cílem vašich očí. Relaxujte, usínejte a probouzejte se s pohledem na Prahu z ptačí perspektivy v prostředí designového nábytku, luxusních materiálů a nejmodernějších technologií.
Číst více
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Adult only

Naše tipy

Výškový horolezec

Jedinečné překvapení. Horolezec se slaní před okna restaurace nebo vašeho pokoje s transparentem a se zprávou dle vašich představ.

Luxusní tranfer

Privátní limuzína Mercedes V-Class vás vyzvedne a odveze, kam budete chtít. Vůz máte také celou dobu pobytu k dispozici, stačí vlastní řidičské oprávnění typu B.

Párová masáž

Relaxujte ve dvou a vyberte si švédskou, antistresovou, hloubkovou či hawajskou masáž.

Výzdoba

Hotel na vaše přání zařídí tematickou výzdobu pokoje. Okvětní lístky, balónky, romantická kytice, možné je téměř cokoliv.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Mahlerovy sady 1
13000 Praha
Navigovat Web

Ubytování

Štědrý minibar Kávovar Rychlovarná konvicce Snídaně v ceně Láhev prosecca v ceně Ovocná mísa při příjezdu Audio vizuální technika Bose Kosmetika L'Occitane

Zařízení

Parkování zdarma Neomezený vstup na vyhlídkovou observatoř WiFi