ONE ROOM HOTEL

  4 (41 hodnoceni)

  Toužili jste někdy být v celém hotelu sami? V hotelu, který má jen jeden pokoj, se vám to poštěstí snadno. Ano, i takové místo máme v nabídce :-) V roce 2011/2012 majitelé při rekonstrukci Žižkovské televizní věže zbudovali v jedné z kabin luxusní apartmá, a tak vznikl jeden z nejmenších hotelů v Praze. Je úchvatný, už jen kvůli tomu výhledu, který nabízí. Apartmá je totiž ve výšce 66 metrů. K tomu připočtěte prvotřídní služby a jedinečný design interiéru a máte zážitek, na nějž v životě nezapomenete.


  KDE BUDETE SPÁT

  Jediné apartmá má obrovskou pohodlnou postel, ručně šitou z koňských žíní, která je postavená přímo proti oknu. Můžete tak před spaním, nebo hned po ránu pozorovat město z ptačí perspektivy. Součástí apartmá je samozřejmě koupelna, jíž od ložnice odděluje jen skleněná stěna. Architekt zde při zařizování použil přírodní materiály, a tak nyní místnost působí uklidňujícím dojmem. Ten, koho přestane bavit výhled z okna, může sledovat program na velké LCD televizi.

  CO TAM MŮŽETE DĚLAT

  V samotné věži můžete navštívit dvě restaurace, bar a kavárnu. Restaurace Oblaca je ve stejné výšce jako samotné apartmá a nabízí kombinaci mezinárodních pokrmů s regionální kuchyní okořeněnou dotykem moderní doby. Nechybí ani nabídka kvalitního vína a dobrého piva.


  Ještě výš než apartmá je pak ve věži vyhlídka, která se vypíná 93 metrů nad zemí a odkud je výhled na Prahu skutečně do všech světových stran. V parku pod věží najdete profesionální 18jamkové hřiště na minigolf. Jsou zde i 4 hrací dráhy pro pétanque s možností zapůjčit si vybavení pro hru. 


  Samozřejmě můžete vyrazit i na procházku do Prahy, která bude úplně jiná než procházka po historickém centru. Navštívit můžete Národní památník na Vítkově a poté zamiřte do některé z legendárních žižkovských hospod. Unikátní místa najdete v pražské čtvrti Vinohrady, kde na rozdíl od Žižkova vždycky žili bohatí Pražané, a tak tu stojí nádherné domy, ulice jsou široké a plné stromů. 


  CO BYSTE JEŠTĚ MĚLI VĚDĚT

  Hosté mají k dispozici prostornou šatnu.

  Apartmán je dále vybavený ledničkou, minibarem a kávovarem.

  Pobyt zde může být součástí jednoho ze čtyř balíčků, každý z nich nabízí jiné služby.

  Wifina je samozřejmostí.

  Prostory věže lze pronajmout na firemní i soukromé akce, včetně svatby, s níž vám pomůže svatební koordinátor.

  Další nabídky v této lokalitě

   Buddha-Bar Hotel

   Upper Class

    Art Deco Imperial Hotel

    Upper Class

     Port X

     Apartmány

      Aquarius

      Apartmány

       Hotel Casa Marcello

       Hotely