ONE ROOM HOTEL

Toužili jste někdy být v celém hotelu sami? V hotelu, který má jen jeden pokoj, se vám to poštěstí snadno. Ano, i takové místo máme v nabídce :-) V roce 2011/2012 majitelé při rekonstrukci Žižkovské televizní věže zbudovali v jedné z kabin luxusní apartmá, a tak vznikl jeden z nejmenších hotelů v Praze. Je úchvatný, už jen kvůli tomu výhledu, který nabízí. Apartmá je totiž ve výšce 66 metrů. K tomu připočtěte prvotřídní služby a jedinečný design interiéru a máte zážitek, na nějž v životě nezapomenete.


KDE BUDETE SPÁT

Jediné apartmá má obrovskou pohodlnou postel, ručně šitou z koňských žíní, která je postavená přímo proti oknu. Můžete tak před spaním, nebo hned po ránu pozorovat město z ptačí perspektivy. Součástí apartmá je samozřejmě koupelna, jíž od ložnice odděluje jen skleněná stěna. Architekt zde při zařizování použil přírodní materiály, a tak nyní místnost působí uklidňujícím dojmem. Ten, koho přestane bavit výhled z okna, může sledovat program na velké LCD televizi.


CO TAM BUDETE DĚLAT

V samotné věži můžete navštívit dvě restaurace, bar a kavárnu. Restaurace Oblaca je ve stejné výšce jako samotné apartmá a nabízí kombinaci mezinárodních pokrmů s regionální kuchyní okořeněnou dotykem moderní doby. Nechybí ani nabídka kvalitního vína a dobrého piva.


Ještě výš než apartmá je pak ve věži vyhlídka, která se vypíná 93 metrů nad zemí a odkud je výhled na Prahu skutečně do všech světových stran. V parku pod věží najdete profesionální 18jamkové hřiště na minigolf. Jsou zde i 4 hrací dráhy pro pétanque s možností zapůjčit si vybavení pro hru. 


Samozřejmě můžete vyrazit i na procházku do Prahy, která bude úplně jiná než procházka po historickém centru. Navštívit můžete Národní památník na Vítkově a poté zamiřte do některé z legendárních žižkovských hospod. Unikátní místa najdete v pražské čtvrti Vinohrady, kde na rozdíl od Žižkova vždycky žili bohatí Pražané, a tak tu stojí nádherné domy, ulice jsou široké a plné stromů. 

Co byste ještě měli vědět:

Hosté mají k dispozici prostornou šatnu.

Apartmán je dále vybavený ledničkou, minibarem a kávovarem.

Pobyt zde může být součástí jednoho ze čtyř balíčků, každý z nich nabízí jiné služby.

Wifina je samozřejmostí.

Prostory věže lze pronajmout na firemní i soukromé akce, včetně svatby, s níž vám pomůže svatební koordinátor.

Chcete mít informace o nových kouzelných místech a novinkách z první ruky?