Nutrend World

Moderní butikový hotel je na místě, kde byste ho normálně nečekali, na okraji nádherné Olomouce s výhledem na Svatý kopeček v sousedství světoznámé značky na výživové doplňky Nutrend. Vydejte se na cestu za zdravím. V krásném prostředí a skvělými službami k tomu, vám to půjde samo. 

Vybavení

  • Kavárna
  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Restaurace
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Kde budete spát

Vybrat si můžete z 24 pokojů, včetně 4 pokojů Sunset s vlastní terasou. Pokoje jsou umístěny v jednom křídle hotelu a takřka všechny mají  výhled na Svatý Kopeček. Hlavně se Vám tu bude spát jako v bavlnce, postele jsou nejenom vyrobené na zakázku, ale také vyzkoušeny a navrženy ve spolupráci s fyzioterapeuty. A je to znát. Můžeme doporučit. Do vybavení pokoje patří i designový nábytek, ale hlavně doplňky, které vše dotváří od kávovaru Nespresso, tyčinky Nutrend až po luxusní kosmetiku Rituals. Pokoje Delux a Sunset mají navíc inteligentní japonskou sprchovou toaletu, ale nebojte, dá se to naučit … :) 


Jak to tam chodí

Celý rezort nabízí kromě nedávno otevřeného čtyřhvězdičkového hotelu i skvělou restauraci, zaměřenou zvláště na zdravou výživu, dále privátní wellness, vlastní obchod, ale také unikátní špičkový fitness rozkládající se ve třech patrech.  Další zajímavostí jsou velké konferenční prostory. Hotel je navržen v minimalistickém duchu s velkými loftovými okny a designovými doplňky, které utvářejí celý koncept a atmosféru místa. 

Co tam můžete dělat

Hotel má vyhlášenou restauraci, hodně zaměřenou na zdravou výživu. Do 15 hod. se můžete obsloužit sami a to buď z otevřené kuchyně, kde vám čerstvě uvaří dle vašich chutí nebo můžete využít bufetový servis. Odpoledne a večer restaurace funguje formou á la carte.  K návštěvě určitě láká i designové hotelové  privátní spa, kde si můžete dopřát lázeň, saunu nebo špičkové masáže. Co stojí za vyzkoušení anebo to může být přímo cíl vašeho pobytu, je moderně vybavené obrovské fitness, kde můžete cvičit sami nebo pod dohledem zkušeného personálu. Jinak Olomouc je nádherné studentské město plné kaváren, bister a výborných restaurací a čas strávený procházkami v historickém centru vám bude velmi rychle a příjemně ubíhat. 

Co byste měli ještě vědět

  • Venkovní posezení na prostorné terase v pohodlných křesílkách.
  • Hotel nabízí moderní konferenční centrum.
  • Wifina je ve všech prostorách objektu.
  • Pro své hosty je fitness po celou dobu zdarma.
  • Pro hosty DeLux pokojů je zdarma minibar. 

Slovo majitele

Richard Zedník
16/05/2019
Nově jsme pro Vás v Olomouci otevřeli jedinečný hotelový komplex NUTREND WORLD, který je stvořen pro milovníky sportu a zdravého životního stylu. Jeho součástí je moderní butikový hotel, špičkově vybavené fitness, designová restaurace, privátní wellness a kongresové centrum.
Nově jsme pro Vás v Olomouci otevřeli jedinečný hotelový komplex NUTREND WORLD, který je stvořen pro milovníky sportu a zdravého životního stylu. Jeho součástí je moderní butikový hotel, špičkově vybavené fitness, designová restaurace, privátní wellness a kongresové centrum.

Další nabídky v této lokalitě

Zámecký resort Sobotín

Hotely

Theatre Hotel

Hotely

Zikmundov

Penziony

Lichtensteinská stodola

Apartmány

Miss Sophie´s Olomouc

Boutique hotely