Noc na Lomnickom štíte

Kouzelné místo na Slovensku

Objevte nejkrásnější místo na Slovensku, kde se vrcholy tatranských štítů dotýkají nebe. Čeká na vás nekonečné množství úžasných výhledů na každý kousek slovenských velehor, absolutní ticho a magická atmosféra v nejvýše položeném pokoji ve střední Evropě. Strávit alespoň jednu noc na samotném vrcholu Lomnického štítu je zážitek na celý život.

Jak to tam chodí

Lomnický štít ve Vysokých Tatrách je druhým nejvyšším vrcholem Slovenska, a tak vás čeká noc ve výšce 2 634 metrů nad mořem. Se západem slunce lanovka sveze poslední návštěvníky a Lomničák tak zaplní jedinečná atmosféra, která je denně určená jen pro pár vyvolených. V ceně pobytového balíčku je obousměrný lístek na lanovku, která vás na vrchol vyveze přímo z Tatranské Lomnice. Hned po příjezdu na vás čekají dechberoucí výhledy s welcome drinkem.

Kde budete spát

Na výběr jsou pouze dva pokoje. Původní zrekonstruovaný pokoj COMFORT je díky většímu prostoru ideální volbou pro rodiny a skupiny do 5 osob. K dispozici jsou dvě manželské postele a gauč, samostatná koupelna se sprchovým koutem je pak na chodbě. Nový útulný pokoj CLASSIC dýchá horskou atmosférou a je jako stvořený pro páry hledající soukromí a romantiku. Místnost, orientovaná na severozápad, je vybavena manželskou postelí, nábytkem z masivního dřeva a satelitní televizí. Toaleta je sdílená s kavárnou Dedo.

Co tam můžete dělat

V rámci pobytu na vás čeká gurmánská 4-chodová večeře při svíčkách v nejvýše položené kavárně Dedo. Snídat pak budete při východu slunce na Skalnatém plese. Při rezervaci si můžete také objednat drobné doplňkové služby, například degustaci Tatranského čaje, slavnostní dort nebo romantickou výzdobu včetně růží a čokoládového fondue. Neopakovatelným a naprosto dostačujícím zážitkem jsou ale ty výhledy na vrcholy tatranských štítů, které do hor lákají rok od roku více návštěvníků.


Co byste měli ještě vědět

  • Wi-fi připojení a satelitní TV jsou k dispozici.
  • V ceně pobytu je welcome drink, večeře, snídaně a obousměrný lístek na lanovku
  • Při rezervaci je nabízena 50% sleva na prodloužení pobytu ve dvou spřátelených hotelech.

Další nabídky v této lokalitě

Chata Kamenie

Kouzelné chalupy

Grand Hotel Kempinski High Tatras

Upper Class

Nordik 1496

Kouzelné chalupy

Hotel Lomnica

Hotely

PanoraMic Mountain Residence

Malé penziony