Nebespán café

Většina lidí stále vyjíždí na výlet do přírody, za památkami nebo za kulturou. Ale znalec ví, jaká slast pro všechny buňky v těle je spojit pěkný výlet s gastronomickým zážitkem. Na mapě Česka naštěstí přibývá míst, kde je pěkně a ještě se tu dobře najíte.

O rozvoj kávové a gastronomické kultury na jihu Čech se stará Nebespán café. Klasický jídelní lístek tu určitě nečekejte, vaří hlavně z čerstvých produktů, které jsou aktuálně na trhu. Ataky se klidně může stát, že během dne něco vyprodají. Aby zvládli nápor hostů, připravují hlavně jednodušší, nicméně kvalitní jídla, jako jsou například francouzské quiche, Croque Monsieur, galetky a grilované tortilly, výborné zeleninové saláty, teplé i studené sendviče a dětské jídlo.

 

V Nebespánu je také skvělá cukrářka Jana, která umí připravit spoustu výborných a rafinovaných zákusků, ale i českou klasiku, čokoládové speciality nebo cukroví.Číst více

Vybavení

  • Kavárna
  • Parkování
  • Restaurace
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Co tam můžete dělat

Kromě dobrého jídla? Majitelé se pečlivě starají o to, aby se jejich hosté nenudili, a tak připravují různé zážitkové programy a akce. Součástí objektu je velká zahrada, ukrytá za domem, s posezením a lehátky. Z horní části zahrady můžete spatřit hrad Kašperk, kamsi můžete vyrazit na procházku. Stejní majitelé pak mají dětský klub Horálek v Kašperských horách, kde se mohou vyřádit vaši potomci.

Co byste měli ještě vědět

O podnik je zájem, stůl si raději rezervujte předem.

Pochutnáte si na vynikající biokávě z pražírny Coffee Source připravené na legendárním kávovaru LaMarzocco.

Jídlo připravují zásadně z čerstvých surovin, nakupují i v sousedním Bavorsku a vybírají to nejlepší z lokální nabídky.

V objektu jsou i apartmány, kde můžete přespat.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Restaurace 2017 Vítěz v kategorii Restaurace 2017
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Angusfarm

Penziony

Pension Grantl

Apartmány

Chalupy Rajsko

Kouzelné chalupy

Bed & Bike Prachatice

Penziony

U Heřmanů

Malé penziony