Nebespán café

Většina lidí stále vyjíždí na výlet do přírody, za památkami nebo za kulturou. Ale znalec ví, jaká slast pro všechny buňky v těle je spojit pěkný výlet s gastronomickým zážitkem. Na mapě Česka naštěstí přibývá míst, kde je pěkně a ještě se tu dobře najíte.


Od ledna 2020 v Nebespánu nabízí chuutná polední a večerní menu, která se skládají z několika předkrmů, hlavních jídel a dezertů. Polední menu se podává od 12 do 15 hodin, a večerní od 18 do 21 hodin. Šéfkuchař Eugene Répine se zaměřuje na lokální a regionální suroviny, a připravuje je se šmrncem francouzské kuchyně. Místní gastronomii lze nazvat francouzsko-šumavskou fúzí. Nenechte si ujít i výbornou vinnou kartu. O skvělé domácí zákusky se stará cukrářka Veronika, která umí připravit spoustu výborných a rafinovaných zákusků, ale i českou klasiku, čokoládové speciality nebo cukroví.

V letních měsících zavítejte též do farmářského Nebeskrámu a ochutnejte jejich vlastní produkty, odnést si můžete výborný čerstvý sendvič, salát nebo čerstvé domácí těstoviny, a nově v nabídce jsou též piknikové koše (na objednávku 24 hodin předem). 


Číst více

Vybavení

  • Kavárna
  • Parkování
  • Restaurace
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Co tam můžete dělat

Kromě dobrého jídla? Majitelé se pečlivě starají o to, aby se jejich hosté nenudili, a tak připravují různé zážitkové programy a akce. Součástí objektu je velká zahrada, ukrytá za domem, s posezením a lehátky. Z horní části zahrady můžete spatřit hrad Kašperk, kam se můžete vyrazit na procházku. 

Co byste měli ještě vědět

O podnik je zájem, stůl si raději rezervujte předem.

Pochutnáte si na vynikající biokávě z pražírny Coffee Source připravené na legendárním kávovaru LaMarzocco.

Jídlo připravují zásadně z čerstvých surovin, nakupují i v sousedním Bavorsku a vybírají to nejlepší z lokální nabídky.

V objektu jsou i apartmány, kde můžete přespat.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Restaurace 2017 Vítěz v kategorii Restaurace 2017
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Pension Grantl

Apartmány

Bed & Bike Prachatice

Penziony

Chalupy Rajsko

Kouzelné chalupy

U Vyšaty

Kouzelné chalupy

Stodola 9

Apartmány