Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2 160 Kč
za noc
Na hlavním náměstí malebného městečka Kašperské hory na vás čeká neméně malebný butikový hotel Nebespán. Jeho obětavý personál se vynasnaží, aby vaše dovolená nebo odpočinkový víkend byly perfektní. A protože je zde málo pokojů, mají čas se vám plně věnovat. 
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Majitelé Kmecovi jsou přesvědčeni, že za výjimečnou službou stojí především člověk; jeho energie, úsměv i smysl pro detail. Proto tady můžete očekávat jejich osobní servis a vřelou domácí atmosféru.
Číst více
Domácí snídaně
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Servis přímo od majitelů
V okolí sjezdovky
Turistika

Naše tipy

Gastroturistika

Místní kavárna a restaurace je cílem mnoha gastroturistů. Vaše mlsné jazýčky ochutnají výborné francouzské a šumavské pokrmy z lokálních potravin. Zkuste polední či večerní zážitková menu i vyhlášené zákusky.

Objevte krásy Šumavy

Šumava je stvořena k pěším túrám, cyklovýletům a toulání po nekonečných lesích a horských loukách. Majitelé vám doporučí, kam se vydat. Celou Šumavu mají prochozenou i projetou. Zima zase svědčí lyžování, běžeckému i sjezdovému. 

Nebeskrám

V obchůdku Nebeskrám si můžete objednat piknikový koš, nakoupit jejich vlastní produkty, dobroty od farmářů nebo zajímavé a netradiční dárky.

Infrasauna

Infrasauna je součástí ubytování a je vám k dispozici po celý den i večer zdarma. Oceníte ji nejen v zimním období, ale i po návratu z náročné túry či výletu na kole.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Náměstí 7
341 92 Kašperské Hory
Navigovat Web