Nebespán apartments

Na hlavním náměstí malebného městečka Kašperské hory naleznete neméně malebný butikový hotel Nebespán, kde můžete strávit pohodovou dovolenou, ale třeba jen odpočinkový víkend. Personál se totiž vynasnaží, abyste si místní pobyt užili. A protože zde mají málo pokojů, mají čas se vám věnovat.

 

Vybavení

  • Kavárna
  • Parkování
  • Restaurace
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Kde budete spát

Záleží, zda chcete přespat v luxusním pokoji, nebo máte raději pohodlí, které skýtají apartmány. V Nebespánu nabízí obojí. Apartmá mají vysoké stropy, dřevěné podlahy a výhled na historické náměstí s kostelem sv. Markéty nebo do klidné zahrady. Apartmány jsou velkoryse řešené, mají jednu či dvě ložnice a obývací pokoj i plně vybavenou kuchyni. Od letošního léta pak můžete využít i osm nových pokojů, jež jsou TV free. I zde jsou přiznané trámy, které dolaďují luxusní vzhled. V celém hotelu najdete kvalitní postele s prvotřídními lůžkovinami a velmi pěkným nábytkem.

Co tam můžete dělat

V objektu je výborná kavárna, která je cílem výletů pro gastroturisty. Najdete zde českou i zahraniční kuchyni, vaří z lokálních potravin a hlavně – velmi chutně. Vyhledávané jsou i místní zákusky. Stejní majitelé vlastní dětský klub Horálek v Kašperských horách, kde se mohou vyřádit vaši potomci. Přímo v Nebespánu si můžete vypůjčit elektrokola a vyrazit na výlet, Šumava je stvořena i k pěším túrám. Zima zas svědčí lyžování, běžeckému i sjezdovému, či bruslení na zimním stadionu v Sušici.

Co byste ještě měli vědět

Výtečná snídaně v ceně ubytování.

Pochutnáte si na vynikající biokávě z pražírny Coffee Source připravené na legendárním kávovaru La Marzocco.

V restauraci je pořád plno, rezervujte si stůl předem.

Připojení k internetu v celém objektu.

Můžete využívat velkou zahradu, kde je terasa a lehátka pro relaxaci.

Hosté si mohou zacvičit v místní tělocvičně.

Další nabídky v této lokalitě

U Vyšaty

Kouzelné chalupy

Stodola 9

Apartmány

Glamping Brdy

Glamour camping

Bed & Bike Prachatice

Penziony

Angusfarm

Penziony