Nebespán apartments

Na hlavním náměstí malebného městečka Kašperské hory naleznete neméně malebný butikový hotel Nebespán, kde můžete strávit pohodovou dovolenou, ale třeba jen odpočinkový víkend. Personál se totiž vynasnaží, abyste si místní pobyt užili. A protože zde mají málo pokojů, mají čas se vám věnovat.

 

Vybavení

  • Kavárna
  • Parkování
  • Restaurace
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Kde budete spát

Záleží, zda chcete přespat v luxusním pokoji, nebo máte raději pohodlí, které skýtají apartmány. V Nebespánu nabízí obojí. Apartmá mají vysoké stropy, dřevěné podlahy a výhled na historické náměstí s kostelem sv. Markéty nebo do klidné zahrady. Apartmány jsou velkoryse řešené, mají jednu či dvě ložnice a obývací pokoj i plně vybavenou kuchyni. Od letošního léta pak můžete využít i osm nových pokojů, jež jsou TV free. I zde jsou přiznané trámy, které dolaďují luxusní vzhled. V celém hotelu najdete kvalitní postele s prvotřídními lůžkovinami a velmi pěkným nábytkem.

Co tam můžete dělat

V objektu hotelu je výborná kavárna a restaurace, která je cílem pro všechny gastroturisty. Soustředí se primárně na francouzskou a šumavskou kuchyni, vaří z lokálních potravin a hlavně - velmi chutně. V nabídce jsou polední a večerní zážitková menu. Vyhledávané jsou i místní zákusky. V obchůdku Nebeskrám si můžete objednat piknikový koš, nakoupit jejich vlastní produkty, dobroty od farmářů nebo zajímavé a netradiční dárky. 

Šumava je stvořena k pěším túrám a cyklovýletům nebo jen toulání po nekonečných lesích a horských loukách. Majitelé vám doporučí, kam se vydat. Celou Šumavu mají prochozenou i projetou. Zima zase svědčí lyžování, běžeckému i sjezdovému. 

Co byste měli ještě vědět

Výtečná snídaně je v ceně ubytování

Pochutnáte si na vynikající biokávě z pražírny Coffee Source připravené na legendárním kávovaru La Marzocco

V restauraci je pořád plno, rezervujte si stůl předem. Obědové menu jsou od 12 do 15 hodin a večerní menu od 18 do 21 hodin

Připojení k internetu v celém objektu

Můžete využívat velkou zahradu, kde je terasa a lehátka pro relaxaci

Hosté si mohou zacvičit v místní tělocvičně nebo využít infrasaunu

Majitelé jsou milovníky vína, nechte si nějaké doporučit

Další nabídky v této lokalitě

Šumavská Maringotka

Glamour camping

Chalupy Rajsko

Kouzelné chalupy

Bed & Bike Prachatice

Penziony

Glamping Brdy

Glamour camping

Penzion Pěkná 26

Malé penziony