NADIVOKO

Za pěti brody v křivoklátských hvozdech, na zapomenuté louce za zídkou planého sadu, u rozpadlého mlýnu, je ukryté místo, kde voní les a šumí potok, prochází se srny a cvrlikají ptáci. 

A právě tam můžete zažít nejkrásnější večer tohoto léta.  Vychutnat si pětichodové menu, zazpívat a zatančit si s kapelou pod širým nebem, posedět u ohně a přespat ve stanu s podsadou, jako na skautském táboře. Jen o něco luxusnějším.

Jak to tam chodí

Autem se až na místo nedostanete, zaparkovat musíte o kus dál. Obujte gumáky a vydejte se na procházku lesem přes pět brodů. Už z dálky poznáte, že jdete správně. Místo s neopakovatelným geniem loci. NADIVOKO není jen ubytování, je to zážitek. Kulturní, hudební, taneční a především gastronomický. 


Kde budete spát

Věděli jste, že stan s dřevěnou podsadou je český vynález?  Má spoustu výhod. Není v něm vlhko ani chlad od země a nabízí dostatek místa a pohodlí. Stany v NADIVOKO mají dřevěnou postel, poličku uprostřed, a navíc pro zahřátí vlněnou deku, polštář a lampičku. Nic víc už k pohodlí nepotřebujete.

Co tam můžete dělat

Můžete ležet v trávě, brodit se v potoce, utíkat do lesa, nakukovat kuchaři z Café Savoy přes rameno, a hlavně večeřet pod hvězdami za doprovodu neopakovatelných vystoupení. Někdy se zpívá, jindy hraje klavír, tančí a za úplňku se věští. 

Co byste měli ještě vědět

V NADIVOKO je možné uspořádat jakoukoli akci na míru. Zakladatelky NADIVOKO jsou zároveň majitelky eventové agentury, takže žádný úkol pro ně není složitý, zorganizují vám svatbu, oslavu, firemní setkání i mnohem víc.

Domácího mazlíčka si můžete vzít s sebou po dohodě

Snídaně je v ceně ubytování

Na večer doporučujeme teplejší oblečení

Potřebujete vlastní spacák

Doporučujeme gumáky s sebou

Další nabídky v této lokalitě

Dvůr Hoffmeister

Hotely

Statek Oblík

Apartmány

Nový Rybník

Penziony

Glamping Brdy

Glamour camping

Boutique hotel Corso

Boutique hotely