Na Palubě

Pokud hledáte luxusní ubytování v Jeseníkách, tady se Vám bude líbit! Penzion Na Palubě nabízí k ubytování 5 moderně vybavených apartmánů, které Vás okouzlí svou velikostí, jedinečnou atmosférou a designem. Zajděte si i do místní špičkové restaurace a ochutnejte jídla z lokálních surovin.

Penzion Na Palubě ve velké míře využívají také lidé, kteří chtějí navštívit blízká města - Karlova Studánka, Vrbno pod Pradědem, Jeseník či skipark Filipovice.


Číst více

Vybavení

Jak to tam chodí

Penzion je svým charakterem a kapacitou zaměřen nejen na rodiny s dětmi. Je také ideálním místem pro pořádání firemních školení, konferencí, večírků nebo outdoorových akcí, rodinných oslav a svateb. Své si zde najdou i vyznavači klidu a pohody. Úchvatné jsou jak náročnější, tak i nenáročné procházky do okolí a nezapomeňte navštívit hotelovou restauraci. 

Kde budete spát

Každý apartmán disponuje minimálně třemi ložnicemi, prostornou společenskou místností a koupelnou s WC. Apartmány jsou tak vhodné pro více rodin či přátel, ale lze domluvit apartmán pro jeden pár či rodinu. Všechny pokoje jsou moderně zařízené, hlavními materiály je zde dřevo a kov. Dominantou pokojů jsou odkryté dřevěné trámy nebo kamenité obložení stěn.

Co tam můžete dělat

Hledáte-li spíše zábavu, potěší vás, že si v penzionu můžete zahrát bowling, kulečník, šipky, stolní fotbal a air hockey. Děti potěší stylový dětský koutek s řadou interaktivních atrakcí. Majitelé ale mysleli také na odpočinek ve formě wellness centra. Naleznete zde privátní finskou saunu, vířivku a "pocitový chodník".

Co byste měli ještě vědět:

  • Soukromé parkoviště v areálu
  • Wifi je zde samozřejmostí
  • Snídaně je v ceně ubytování

Další nabídky v této lokalitě

Villa Regenhart

Boutique hotely

hideandseek - Aranka ve Vlčicích

Glamour camping

Roubenky Annaberg

Kouzelné roubenky

Resort Sobotín

Hotely

Roubenka Oliver

Kouzelné roubenky