Na Bělisku

Snídaně na terase, z níž můžete shlížet do údolí, a když budete mít štěstí, spatříte u lesa srnky. Nejen to patří k lákadlům penzionu Na Bělisku, který z historického stavení ze 17. století vybudovali manželé Hrudovi.

V zimě, v létě sem přijíždějí hosté nejen do útulného penzionu, ale i do vyhlášené restaurace, kde se najíte jako na návštěvě u maminky. Jejich specialitou jsou pečená žebra, která najdete na jídelníčku každý den. Restaurace se zaměřuje na českou kuchyni.

Číst více

Vybavení

Kde budete spát

Vybrat si můžete z pěti pokojů a dvou apartmánů. Na svatebčany zde čeká romantický svatební pokoj, ve kterém je i vana, z níž je nádherný výhled do okolních lesů. I ostatní pokoje jsou zařízené čistě, jednoduše, romanticky. Postele velké, na první pohled pohodlné.

Co tam můžete dělat

O zábavu je Na Bělisku postaráno. V předpokoji apartmánu je dětský koutek, venku čeká dětské hřiště. V penzionu najdete moderní laserovou střelnici, na které se vyřádí děti i dospělí, stejně tak na multifunkčním hřišti. Pro hosty je zdarma kulečníkový salonek či karaoke. Zvláštností, která láká velké i malé návštěvníky, je naučná stezka Kukiho les, inspirovaná filmem Kuki se vrací. Najdete zde třeba repliku Hergotmobilu či jeho dům.

Co byste ještě měli vědět:

  • Kouření je povolené jen v kulečníkovém salonku.
  • Psa si s sebou můžete vzít za příplatek.
  • Je to ráj pro cyklisty a běžkaře, nejbližší sjezdovka je 9 kilometrů. 
  • Na svatby jsou zde připraveni a mají krásný svatební sál.

Další nabídky v této lokalitě

Roubenka u Lišky

Kouzelné roubenky

Chata Podlesí

Kouzelné chalupy

Roubenka Flora

Kouzelné roubenky

Chalupa Památka

Kouzelné chalupy

Chata Jestřáb

Kouzelné chalupy