Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 4 950 Kč
za noc
Přejít na web místa
Hory nad italským městem Brixen skrývají nejeden poklad. My Arbor ale bude možná ten nejkrásnější z nich. Schovaný v korunách stromů tak, že si ho z údolí jen málokdo všimne, ale jakmile dorazíte přímo k němu, nespustíte z něj oči. Žasnout budete nad architekturou, místní pohostinností a službami na jedničku s hvězdičkou. Věříme, že od prvního momentu to bude láska na celý život, sami jsme se tu totiž zamilovali.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
A divte se nám. Přivítaly nás úsměvavé tváře jak recepčních, tak samotné majitelky Alexandry, kterou tu běžně potkáte. Od té chvíle bylo o všechno postaráno a my si mohli užívat každého momentu v tomhle unikátním hotelu.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Bezbariérový přístup
Přímo na sjezdovce
Přijímáme vouchery AP
Luxusní wellness
Adult only

Naše tipy

Vítejte v ráji

Po příjezdu vás tu pozvou na welcome drink. Doporučujeme Aperol Spritz a zapomenout na vše, co vás trápí. Kufry na vás budou čekat na pokoji, auto zaparkují do garáží, takže ani o to si nedělejte starost.

Gastronebe

Snídaně, obědy nebo večeře jsou tu za odměnu a místní kuchyně by si podle nás zasloužila pár michelinských hvězd. Důležité je nikam nespěchat a vychutnat si vše, co budou vaše chuťové pohárky žádat.

Relax na prvním místě

Nezapomeňte, že jste na dovolené a dopřejte si zasloužený odpočinek. Natáhněte se u bazénu, využijte jednu z mnoha stylových odpočíváren anebo zrelaxujte v jedné z místních saun.

V korunách stromů

Nechte si ustlat ve výklenku, který má každý z pokojů - usínat budete s fascinujícím pohledem na pulzující údolí a probouzet v korunách stromů.

Hurá na lyže

Nasaďte si lyžáky rovnou na hotelu a rovnou z něj se vydejte krátkou stezkou na dolní stanici lanovky, která vás vyveze do střediska Plose, kde si královsky zalyžuje každý - od nejmenších až po zkušené profíky.

Protáhněte tělo i ducha

Při krásném počasí se vydejte načerpat energii do místních lesů. A pokud přijdou mraky, zajděte na jógu v hotelu nebo si domluvte osobního trenéra.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Leonharder Straße 26
39042 Brixen
Navigovat Web