Mountain Resort Ždiar

Kouzelné místo na Slovensku

Pokud se chcete ponořit do ticha přírody a toužíte po dokonalé relaxaci s úžasným výhledem na štíty Belianských Tater, pak navštivte Mountain resort Ždiar. Areál s rozmanitou nabídkou ubytování je situovaný v podtatranské obci Ždiar a místní přírodní scenérie vám zaručí nezapomenutelné vzpomínky prožité v panenské přírodě.

Vybavení

  • Kavárna
  • Luxusní postel
  • Lyžování
  • Restaurace
  • Vana
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Mountain resort najdete v tichém prostředí obce Ždiar, obklopený přírodou a daleko od hlučné komunikace. Jak už název napovídá, nejedná se o pouhý hotel, ale o celý resort s mnoha různými typy ubytování. Nabídku tak tvoří rodinné chaty v alpském stylu Chalets, nový apartmánový komplex Apartments a stylový, luxusně zařízený boutique penzion River.

Kde budete spát

Chalety jsou luxusně zařízené pro náročné klienty, kteří oceňují kvalitu a soukromí. Tyto dvoupodlažní chaty se skvěle hodí pro dvě rodiny, tedy 4 dospělé osoby a 4 děti. Mají vlastní finskou saunu a venkovní vířivku. Pro větší rodiny nebo skupiny přátel je připraveno devět komfortně a moderně vybavených apartmánů s jednou nebo dvěma ložnicemi. Pokud chcete vyzkoušet jedinečnou atmosféru s nádechem historie, pak se ubytujte v penzionu River, který kombinuje tradiční architekturu s moderním interiérem.

Co tam můžete dělat

Mountain resort má atraktivní polohu jak pro turisty, tak pro sportovce. V zimě můžete přímo z ubytování vykročit v lyžákách ke sjezdovkám skiareálů Strachan a Strednica, které se nacházejí v těsné blízkosti. Letní sezóna zase nabízí mnohé výlety a poznávání okolních turistických atraktivit v Belianských Tatrách, které jsou považované za nejkrásnější a přírodně nejbohatší část Tater.

Co byste ještě měli vědět

  • Parkování přímo v resortu, chalety mají dvě místa u chaty, apartmány jedno místo před komplexem.
  • Hosté ubytovaní v apartmánech mohou využívat vířivku, dětský koutek a hřiště v penzionu.
  • Apartmány a chalety mají vlastní vybavenou kuchyň.
  • V penzionu se pak nachází bar, který mohou využít všichni hosté, a který poskytuje snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Slovo majitele

Martina Kudasová
01/12/2020
Pozývame Vás do ticha panenskej prírody, vychutnať si Belianske Tatry a pohostinnosť nášho resortu.
Pozývame Vás do ticha panenskej prírody, vychutnať si Belianske Tatry a pohostinnosť nášho resortu.

Další nabídky v této lokalitě

Nordik 1496

Kouzelné chalupy

Grand Hotel Kempinski High Tatras

Upper Class

Hotel Lomnica

Hotely

Gašperov mlyn

Malé penziony

PanoraMic Mountain Residence

Malé penziony