Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 3 000 Kč
za noc
Prožijte noc přímo pod Karlovým mostem. Zvedněte oči vzhůru a obdivujte stropní malby. Překvapuje vás atypicky řešená kuchyň? Právě v této části ji protíná Karlův most. Obklopte se historií, která tu je cítit na každém kroku. Ponořte se do spánku a nechte si zdát o dobách dávno minulých.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Zachumlejte se do peřin v dechberoucím apartmánu kombinujícím moderní design se špetkou historie. Prostorné ložnice, vybavená kuchyň, koupelna se sprchou - veškerý komfort zajištěn. Apartmán je situován do Mostecké ulice, která se nachází uprostřed historické Královské cesty, která zahrnuje většinu pražských památek a po které projížděli nastávající pražští králové ke korunovaci.
Číst více
Bezbariérový přístup
Přijímáme vouchery AP
Design/Architektura
Historické centrum
V okolí kaváren/restaurací
Výhled

Naše tipy

Historie Prahy na dosah

Mostecká apartment se nachází v historickém domě ze čtrnáctého století na místě, kde se nacházejí nejvýznamnější pražské památky - myslete na to, až budete potřebovat prostory pro firemní či reprezentativní účely.

Karlův most

Nezaměnitelnou podobu apartmánu podtrhuje fakt, že je do jeho prostor vetknuta Mostní brána, která přísluší ke Karlovu mostu, jež je považován za jednu z nejkrásnějších památek historického centra Prahy.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Mostecká 3
110 00 Praha
Navigovat Web