Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Zenová oáza uprostřed města. Ukryjte se před hlukem velkoměsta do klidné zahrady s kašnou ve vnitrobloku a vychutnejte si vaše oblíbené cappuccino. Naložte se po celodenní procházce Prahou do vany s výhledem na město a užijte si do sytosti místo plné umění.  
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Mosaic House je plný umění, které můžete obdivovat už při samotném příjezdu a vstupu do hotelu. Hotel leží ukrytý na malém náměstí stranou největšího ruchu, přesto dvě minuty od Václavského náměstí. Život jako kdyby se zde zpomalil. Nabrat síly můžete v zapadlé zahrádce ve vnitrobloku nebo soukromém SPA se saunou a vířivkou.
Číst více
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Luxusní wellness
Konferenční místnost

Naše tipy

Wellness oáza

Zavřete oči a užijte přítomný okamžik. Soukromé SPA nabízí místo až pro osm osob. Po dlouhém dni ve víru velkoměsta na vás bude čekat finská sauna nebo vířivka. Nechejte se hýčkat a vyberte si jednu ze šesti masáží.

Business Meeting

Pokud plánujete uspořádat firemní meeting, workshop nebo školení pro kolegy, hotel nabízí pracovní prostory s kapacitou do 30 osob. Speciální vybavení, osobní péče i občerstvení během akce jsou samozřejmostí.

Kouzelná knihovna

Místo, kde se můžete zašít a užít si chvíli klidu s oblíbenou knížkou v ruce. Je to také ideální zázemí pro pracovní schůzku nebo dodělání restů v práci.

Umělecký zážitek

Jak už sám název hotelu napovídá, design zde hraje hlavní roli. Ve vnitřních a vnějších prostorách hotelu si můžete prohlédnout jedinečné instalace renomovovaných místních i zahraničních umělců a designérů.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Odborů 4
12000 Praha
Navigovat Web

Ubytování

Pejsky nechte doma Snídaně v ceně Hotel je v docházkové vzdálenosti veškerého dění uprostřed centra Cestujete s rodinou nebo ve větší skupince? Pak se můžete ubytovat v partnerském hotelu MOOo Downtown

Zařízení

Nespresso kávovar a výběr čajů na pokoji Vysokorychlostní připojení k wi-fi Veřejné parkování je možné za poplatek