Montanie

  5 (5 hodnoceni)

  Roubený hotel, ubytování v přírodě, hned vedle lesa a přehrady… K tomu více než prostorné pokoje zapadající do horského stylu s atypicky řešenými okny. Ihned vedle hotelu vodní nádrž Souš a všude kolem jehličnatý les, jako stvořený pro houbaření. Přijeďte si užít přírodu do nově vybudovaných apartmánů Montanie.

   

  Jak to tam chodí

  Kdo už v Montanii byl, tak ví, že k hotelu neodmyslitelně patří jejich výborná kuchyně, která je otevřena i pro veřejnost. V rámci pobytu máte v ceně snídaně formou švédských stolů. Šéfkuchař připravuje speciality především z české kuchyně, takže až se budete vracet z cest po Jizerských horách, usedněte ke krbu a vychutnejte si výborný steak nebo například svíčkovou jako od maminky. 

  Kde budete spát

  Hotel je složen celkem ze čtyř budov. Vedle původních dvou až pětilůžkových pokojů, které jsou určeny především nenáročným hostům, jsou zde nově vybudované luxusní pokoje. Ty jsou svou velikostí určeny pro dvě osoby až pro početné rodiny s dětmi. Všechny pokoje jsou zařízeny vkusně v kombinaci dřeva a kamene. 

  Co tam můžete dělat

  Zajedete-li si do Jizerských hor v létě, nechte si na recepci poradit ohledně možných výletů do přírody. Personál vám rád naplánuje cestu podle náročnosti tak, aby jej případně zvládli i ti nejmenší. Vedle turistiky si můžete zapůjčit kola, zahrát si plážový volejbal, stolní tenis nebo kulečník. Ani v zimě nebudete mít o program nouzi. Lyžařské středisko Černá Říčka je vzdáleno pouhé 2 km od hotelu. A večer až budete promrzlí z celodenního sjíždění svahů? To se zajděte ohřát do sauny.

  Co byste měli ještě vědět

  • Wifi v celém areálu zdarma
  • Parkování přímo před hotelem
  • Své čtyřnohé mazlíčky raději nechte doma
  • Snídaně jsou v ceně pobytu

  Další nabídky v této lokalitě

   Chalupa v Jizerkách

   Kouzelné chalupy

    Chalet 12

    Kouzelné chalupy

     Luxury Wellness Apartment

     Apartmány

      Jizerská vyhlídka

      Kouzelné chalupy

       Zaječí důl

       Malé penziony