Montanie

  5 (5 hodnoceni)

  Eko sport hotel Montanie (původně Darré) v Desné je rozsáhlý několikahektarový areál na polosamotě v srdci přírodní krajinné oblasti Jizerských hor. Součástí  je vzrostlý jehličnatý les, který plynule z areálu přechází na všechny světové strany s výjimkou západu, kde se rozprostírá vodní nádrž Souš. 

  Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti chráněného pásma vodního zdroje. V jeho okolí naleznete četné turistické a cyklistické trasy a běžecké stopy (přímo u hotelu nástup na Jizerskou magistrálu).

  Pro hosty hotelu Montanie se podařilo rozšířit nabídku různých kategorií pokojů o 12 luxusních pokojů ve zcela zrekonstruovaných prostorách.

  Jedná se o nejluxusnější ubytování, které v současné době Jizerské hory nabízejí prostorné pokoje či apartmány pro dvě až čtyři osoby.

  V komfortně zařízených pokojích je luxus prostoru spojen s designem horského stylu. Všeprovedeno v nadstandardních materiálech. Hosté ocení jistě i prostorné designové koupelny i praktické doplňky sloužící maximálnímu komfortu pobytu.

  V objektu se nachází 11 dvoulůžkových pokojů, některé s možností až dvou přistýlek a jeden velký exklusivní podkrovní apartmán. Přímo v objektu je umístěna finská sauna.

  Všechny pokoje jsou v úrovni 4 hvězdy.

  Číst více
  Montanie
  Soušská 791
  468 61, Desná III.
  Česká republika

  Další nabídky v této lokalitě

   Ábelův Mlýn

   Restaurace

    V Nebi

    Upper Class

     Prezidentská chata

     Hotely

      Zaječí důl

      Malé penziony

       Ypsilon Golf Liberec

       Apartmány