Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 3 800 Kč
za noc
Mobilní i designový, soběstačný i praktický. Ať už patříte mezi milovníky přírody nebo si potřebujete jen odpočinout od ruchu velkoměst, vydejte se sem, na dosah hlubokých lesů. Ale nebojte, i když je Mobile Hut jako stvořený do divočiny, najdete v něm všechny výdobytky moderní doby.   
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Na první pohled vypadá Mobile Hut jako malý pojízdný domek, do kterého ovšem v klidu sbalíte byt 2+kk se vším všudy. Zvenčí se zdá domeček malý, ale uvnitř je velmi dobře řešený. Překvapí množstvím úložného prostoru. Nezáleží jestli jsou tropy nebo mrzne až praští, v Mobile Hut se budete cítit jako doma za každého počasí. Tady se člověk může dívat do krajiny a kochat se a zároveň být v útulném prostředí domečku.
Číst více
Na samotě
Parkování
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Krb

Naše tipy

Vypněte!

Zatopte si v kamnech, otevřete lahev dobrého vína nebo piva a rozjímejte. Tady neexistuje žádný spěch, natož stres.

Tipy na výlety

Vydejte se na hrádek Helfenburk, kalvárii Ostré nebo do středověkého města Úštěk. Na dosah ruky je Kokořínsko i České středohoří.

Uživejte si svobodu

Nadýchejte se čerstvého vzduchu, vyrazte s košíkem na houby, toulejte se krajinou, nasedněte na kolo nebo počítejte srnky a zajíce.

Kde nás najdete?

Mobile Hut se nachází ve volné krajině. Z tohoto důvodu ubytování zasílá přesnou adresu na e-mail po potvrzení rezervace.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Rašovice
Navigovat Web