Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Mobilní i designový, soběstačný i praktický. Ať už patříte mezi milovníky přírody nebo si potřebujete jen odpočinout od ruchu velkoměst, vydejte se sem, na dosah hlubokých lesů. Ale nebojte, i když je Mobile Hut jako stvořený do divočiny, najdete v něm všechny výdobytky moderní doby. 

 

Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Na první pohled vypadá Mobile Hut jako malý pojízdný domek, do kterého ovšem v klidu sbalíte byt 2+kk se vším všudy. Zvenčí se zdá domeček malý, ale uvnitř je velmi dobře řešený. Překvapí množstvím úložného prostoru. Nezáleží jestli jsou tropy nebo mrzne až praští, v Mobile Hut se budete cítit jako doma za každého počasí. Tady se člověk může dívat do krajiny a kochat se a zároveň být v útulném prostředí domečku.
Číst více

Naše tipy

Vypněte!

Zatopte si v kamnech, rozžhavte gril, otevřete lahev dobrého vína nebo piva a rozjímejte. Tady neexistuje žádný spěch, natož stres.

Tipy na výlety

Vydejte se na hrad Kokořín, který se nachází uprostřed chráněné oblasti Kokořínsko na stromu pískovcové skály nebo zdolejte Vratenskou horu, která je nejvyšším bodem okresu Mělník.

Uživejte si svobodu

Nadýchejte se čerstvého vzduchu, vyrazte s košíkem na houby, toulejte se krajinou, nasedněte na kolo nebo počítejte srnky a zajíce.

Gastro zážitek

Pokud zrovna nemáte chuť vařit, zamiřte do Drákulovy krčmy nebo do restaurace Pod Houskou. V obou případech si zaručeně pochutnáte.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Milady Horákové 75/105
160 00 Praha
Navigovat Web

Ubytování

Ve vinotéce naleznete kvalitní místní vína Kraus V lednici najdete výborné pivo Lobeč Povlečení hlavního dvojlůžka, v případě většího počtu osob je potřeba to nahlásit předem

Zařízení

Dřevo do kamínek zajištěno Wifi Parkování