Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3 450 Kč
za noc
Na louce uprostřed malebných hor přistála vesmírná loď ze souhvězdí MIURA, která sem přivezla na dovolenou pětičlennou rodinku krychloidů. Architektura celé budovy je drsná jako okolní hory, ale zároveň útulná tam, kde má být. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Hotel jako z jiného světa vás nepřestane překvapovat na každém kroku. Jeho atypické tvary, textura materiálů a někdy až futuristické vybavení je zábavným kontrastem k organickému prostředí, do kterého je zasazen.
Číst více
Vítěz v kategorii Upper Class
IQOS friendly
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Wellness
Venkovní bazén
Konferenční místnost

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 3 450 Kč
za noc

Naše tipy

Splynutí s přírodou

Budova důmyslně zapadá do okolní přírody, lemuje okolní hory a celý její koncept je velmi sofistikovaný. Výhledy z místní restaurace si na celý život uchováte v paměti.

Hole s sebou

Hotel leží na jednom z nejlepších českých golfových hřišť, byl by hřích, nechat je doma.

Sportovní vyžití

Venku si můžete zahrát golf a tenis, věnovat se cyklistice, jízdě na koloběžce. V zimě je v okolí spousta sjezdovek, takže o zábavu budou mít sportovní nadšenci postaráno.

Opravdu vyhlášená gastronomie

Miura je bez debat jedna z nejlepších restaurací, kde jsme kdy jedli. Nenechte si ujít speciality zdejšího šéfkuchaře, který připravuje delikatesy regionální beskydské kuchyně v moderním provedení. Například na domácí frgálovou zmrzlinu budete ještě dlouho vzpomínat.

Vymazlené spa

Souhra designu, pohodlí a funkčnosti zde bude hrát na všechny struny vašich smyslů. Dopřejte si lázeň, saunu nebo sněhový ráj. Čeká na vás venkovní i vnitřní relaxační bazén s hydromasáží a velký výběr procedur.

Galerie umění

Celý hotel je doslova prostoupen uměním tak, jako žádný jiný hotel na světě. Potkávat ho budete tam, kde byste to možná ani nečekali.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Čeladná 887
73912 Čeladná
Navigovat Web