Miss Sophie´s New Town

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Pokud hledáte oázu uprostřed rušného města, najdete ji právě tady, kousek od I. P. Pavlova na Praze 2 v tiché postranní uličce. Miss Sophie nabízí světlé, moderně vybavené pokoje s nádechem romantiky a útulnosti. Každý z 16 pokojů má své osobité kouzlo ve stylu vintage. Miss Sophie´s New Town je hotel vhodný jak pro páry, obchodníky, tak pro rodiny s dětmi. V suterénu se nachází nově postavená privátní wellness zóna s vířivkou, infrasaunou a příjemnou chill zónou. 
Vybavení

Kde budete spát

Miss Sophie má ráda jedinečnost, proto i každý pokoj má unikátní interiérový design plný útulných detailů, díky kterým se budete cítit jako doma. Po příchodu vás čeká drobné občerstvení v košíku jako milá pozornost. Na pokoji dominuje velká luxusní postel, na které budete spát jako v bavlnce. Moderní koupelna potěší milovníky čistého designu – samozřejmostí je vybavenost ručníky, fénem a kvalitní kosmetikou pro péči o vaši pokožku a vlasy. 

Co tam můžete dělat

Ráno vám příjemný start přichystá bohatá snídaně formou bufetu či teplého brunche, takže si na své přijdou jak milovníci vajíček, tak čerstvých lívanců. Nezapomíná se ani na bezlepkový chleba a veganské alternativy.

Pokud chcete poznávat krásy Prahy, máme pro vás zajištěnou dopolední prohlídku zdarma a také nabídku nejrůznějších atrakcí. Zajistíme půjčení kola i projížďku na lodi, dáme vědět, kam zajít na večeři a nejlepší kávu.
Hotel je jak na trase metra C (stanice Muzeum, Hlavní nádraží, Florenc, Vyšehrad/ Kongresové centrum), tak na tramvaji jedoucí na Pražský hrad, Václavské náměstí, Náplavku či do hipsterského Karlína. Za kulturou můžete do nedalekého Vinohradského divadla, na Novoměstskou radnici nebo na výstavu do dominanty Prahy 2 - Tančícího domu. A až se večer vrátíte příjemně unavení, bude na vás čekat teplá vířivka a infrasauna v Miss Sophie´s privátním wellness.

Co byste měli ještě vědět

  • Miss Sophie´s New Town nabízí speciální akce a balíčky.
  • Hotel je nekuřácký a nabízí venkovní zahrádku ve vnitrobloku.
  • Sousední Sophie´s hostel navštivte nejen na snídaně, ale také na výbornou kávu a večerní drink.
  • Své zvířecí miláčky ponechejte doma.
  • Parkování je možné za poplatek v sousedním Ibis hotelu nebo v ulicích Prahy na placené modré zóně.
  • Miss Sophie´s New Town je součástí Bohemianhostels.com.

Slovo majitele

Mathias Schwender
26/04/2019
Miss Sophie´s New Town je pro mně srdeční záležitostí. Záměrem našeho týmu bylo přinést komfort a luxus dostupný pro všechny. Host pro nás není anonymní číslo, ale osobnost s příběhem, stejně jako naše slečna Sophie inspirovaná mým oblíbeným televizním pořadem Dinner for One.
Miss Sophie´s New Town je pro mně srdeční záležitostí. Záměrem našeho týmu bylo přinést komfort a luxus dostupný pro všechny. Host pro nás není anonymní číslo, ale osobnost s příběhem, stejně jako naše slečna Sophie inspirovaná mým oblíbeným televizním pořadem Dinner for One.

Další nabídky v této lokalitě

Aquarius

Apartmány

Maximilian Hotel

Hotely

The Grand Mark Prague

Upper Class

Hotel Josef

Boutique hotely

Pytloun Boutique Hotel Prague

Boutique hotely