Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2640.06 Kč
za noc
Szklarska Poręba vám možná v názvu bude znít celkem exoticky, ale přitom je to doslova co by kamenem ze Sněžky dohodil. Na polské straně Krkonoš, přímo na hranici národního parku, v sousedství lesa a pod velkolepým masivem Sněžky jsme v tu objevili místo, kde si můžete dopřát dovolenou nabitou horskými zážitky nebo bez výčitek vypnout, zrelaxovat a dobít baterky.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Mercure Resort&Spa se může pochlubit pěti hvězdami a vše, co v názvu slibuje, tu najdete v té nejlepší podobě. Novoučké a vysoce stylové interiéry, luxusní wellness s výhledem do opravdové horské zeleně i tradiční (polskou) krkonošskou kuchyni v moderním podání.
Číst více
Dětské hřiště / koutek
Wellness
Cyklistická trať
Masáže
Turistika

Naše tipy

Local corner

Rozšiřte si svůj gastronomický obzor a v hotelové restauraci ochutnejte tradiční krkonošská jídla v moderním kabátku. U snídaně zamiřte do “local corner”, který vždy nabízí paletu skvělé lokálních produkce.

Kids club

Stylová herna ve dřevě a přírodních materiálech se spoustou originálních prvků nadchne nejen ty nejmenší.

Venkovní jacuzzi mimo provoz

Upozorňujeme, že v termínu 02/10/2023 - 09/10/2023 bude venkovní jacuzzi z důvodu údržby mimo provoz.

Wellness i autorské masáže

Svěřte se do rukou zkušených maséru a terapeutů a vyzkoušejte oblíbené masáže i autorské rituály nebo relaxujte v bublinách s uklidňujícím výhledem do bukového lesa.

Sjezdovka za rohem

A to doslova. Největší ski areál v polských Krkonoších Szrenica nabízí 12km udržovaných tras různých úrovní a vy to budete mít z hotelu jen pár minut pěšky.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Okrzei 17
58-580 Szklarska Poręba
Navigovat Web