MeetMe23

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Zažít Prahu jinak. Otevřít se novým zážitkům a potkat se s komunitou mladých cestovatelů a aktivních turistů. Originální místo, kde se historie potkává s moderním designem a nejnovějšími technologiemi. To vše a mnohem více představuje boutique hostel v centru pražské metropole Meet Me 23.


Vybavení

 • Industriální prostor
 • Kavárna
 • Pes
 • Restaurace
 • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Lepší adresu než Washingtonova 23 byste těžko našli. Doslova pár minut pomalé chůze vás dělí od Václavského náměstí, a stejně blízko to je i na hlavní vlakové a autobusové nádraží, které vás spojuje se zbytkem světa. Originální prostory ho(s)telu pak nabídnou rozmanitou škálu ubytování a je na vás, co si vyberete. Stejně jako způsob komunikace při příjezdu, platbě a odjezdu! K tomu totiž můžete využít speciální mobilní aplikaci a vše řešit digitálně s virtuální recepční.

Kde budete spát

Boutique hostel nabízí víc než jen postel a skříň. Disponuje několika kategoriemi a sami si můžete vybrat styl ubytování podle toho, v jaké společnosti do Prahy přijedete. Plně vybavený a soukromí poskytující střešní apartmán, nebo sdílená ložnice? Vybírat můžete i z klasických hotelových pokojů pro sólo cestovatele, dvě nebo tři osoby, nebo si vyzkoušet hostelové pokoje nadstandardní úrovně s kapacitou 4 - 6 lůžek.

Příjemné společné prostory i interiéry jednotlivých pokojů si pohrávají s různými designovými i uměleckými prvky. Ať už je to vrak starého auta a projekce na stěnách nebo ikonický modrý průvodce celým prostorem, výsledek je naprostý originál, na který jen tak nezapomenete.

Co tam můžete dělat

Meet Me 23 nabízí pohodlné zázemí s vlastní restaurací, kde se nad výběrem toho nejlepšího z české pivní i kulinární tradiční kuchyně potkáte se zajímavými lidmi z celého světa. Ze stylového ubytování můžete vyrážet objevovat krásy Starého Města i trendy čtvrti turistickým průvodcům neznámá. Zabaví vás ale i designové vychytávky v hotelu, stačí zajít do herny, knihovny nebo si na památku vytisknout suvenýr na 3D tiskárně.V neposlední řadě si tady můžete zahrát únikovou hru MeetMe game.

Co byste měli ještě vědět

 • Ve vybraných pokojích vás rádi ubytují i s domácím mazlíčkem.
 • Hotel je bezbariérový a nabízí ubytování i pro hendikepované.
 • Ve společných místnostech se často konají výstavy a přednášky, nebo se tu můžete potkat s lidmi, kteří v hotelu nejsou ubytovaní.
 • U některých cen pobytů je snídaně zahrnuta v ceně nebo se dá zvlášť dokoupit.
 • Platit lze předem nebo až na místě i kartou, a to v českých korunách nebo eurech.
 • Recepce pro hostelové pokoje funguje nepřetržitě 24/7.


Slovo majitele

Petr Zámečník
07/02/2019
Jsem fanoušek do technoligií, rád cestuji a také miluji českou moderní kuchyni. Právě proto jsem tyto vášně chtěl propojit. Vytvořil jsem MeetMe23, který je plný technologických vychytávek, s ubytováním ve všech možných kategoriích a s moderní lehkou českou kuchyní. Budu rád, když Váš pobyt v MM23 splní všechna Vaše očekávání.
Jsem fanoušek do technoligií, rád cestuji a také miluji českou moderní kuchyni. Právě proto jsem tyto vášně chtěl propojit. Vytvořil jsem MeetMe23, který je plný technologických vychytávek, s ubytováním ve všech možných kategoriích a s moderní lehkou českou kuchyní. Budu rád, když Váš pobyt v MM23 splní všechna Vaše očekávání.

Další nabídky v této lokalitě

Apartmá Staré Město Praha by Chateau Mcely

Upper Class

Hotel Paříž Praha

Upper Class

Dancing House Hotel

Hotely

The Emerald

Boutique hotely

Pytloun Boutique Hotel Prague

Boutique hotely

Nejprve se musíte přihlásit