MeetMe23

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Zažít Prahu jinak. Otevřít se novým zážitkům a potkat se s komunitou mladých cestovatelů a aktivních turistů. Originální místo, kde se historie potkává s moderním designem a nejnovějšími technologiemi. To vše a mnohem více představuje hotel v centru pražské metropole Meet Me 23.


Vybavení

 • Domácí mazlíčci vítáni
 • Industriální prostor
 • Kavárna
 • Restaurace
 • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Lepší adresu než Washingtonova 23 byste těžko našli. Doslova pár minut pomalé chůze vás dělí od Václavského náměstí, a stejně blízko to je i na hlavní vlakové a autobusové nádraží, které vás spojuje se zbytkem světa. Originální prostory hotelu pak nabídnou rozmanitou škálu ubytování a je na vás, co si vyberete. Stejně jako způsob komunikace při příjezdu, platbě a odjezdu! K tomu totiž můžete využít speciální mobilní aplikaci a vše řešit digitálně s virtuální recepční.

Kde budete spát

Boutique hotel nabízí víc než jen postel a skříň. Disponuje několika kategoriemi a sami si můžete vybrat styl ubytování podle toho, v jaké společnosti do Prahy přijedete. Plně vybavený a soukromí poskytující střešní apartmán, nebo sdílená ložnice? Vybírat můžete i z klasických hotelových pokojů pro sólo cestovatele, dvě nebo tři osoby, nebo si vyzkoušet hostelové pokoje nadstandardní úrovně s kapacitou 4 - 6 lůžek.

Příjemné společné prostory i interiéry jednotlivých pokojů si pohrávají s různými designovými i uměleckými prvky. Ať už je to vrak starého auta a projekce na stěnách nebo ikonický modrý průvodce celým prostorem, výsledek je naprostý originál, na který jen tak nezapomenete.

Co tam můžete dělat

Meet Me 23 nabízí pohodlné zázemí s vlastní restaurací, kde se nad výběrem toho nejlepšího z české pivní i kulinární tradiční kuchyně potkáte se zajímavými lidmi z celého světa. Ze stylového ubytování můžete vyrážet objevovat krásy Starého Města i trendy čtvrti turistickým průvodcům neznámá. Zabaví vás ale i designové vychytávky v hotelu, stačí zajít do herny, knihovny nebo si na památku vytisknout suvenýr na 3D tiskárně.V neposlední řadě si tady můžete zahrát únikovou hru MeetMe game.

Co byste měli ještě vědět

 • Ve vybraných pokojích vás rádi ubytují i s domácím mazlíčkem.
 • Hotel je bezbariérový a nabízí ubytování i pro hendikepované.
 • Ve společných místnostech se často konají výstavy a přednášky, nebo se tu můžete potkat s lidmi, kteří v hotelu nejsou ubytovaní.
 • U některých cen pobytů je snídaně zahrnuta v ceně nebo se dá zvlášť dokoupit.
 • Platit lze předem nebo až na místě i kartou, a to v českých korunách nebo eurech.
 • Recepce pro hostelové pokoje funguje nepřetržitě 24/7.


Slovo majitele

Petr Zámečník
07/02/2019
Jsem fanoušek do technoligií, rád cestuji a také miluji českou moderní kuchyni. Právě proto jsem tyto vášně chtěl propojit. Vytvořil jsem MeetMe23, který je plný technologických vychytávek, s ubytováním ve všech možných kategoriích a s moderní lehkou českou kuchyní. Budu rád, když Váš pobyt v MM23 splní všechna Vaše očekávání.
Jsem fanoušek do technoligií, rád cestuji a také miluji českou moderní kuchyni. Právě proto jsem tyto vášně chtěl propojit. Vytvořil jsem MeetMe23, který je plný technologických vychytávek, s ubytováním ve všech možných kategoriích a s moderní lehkou českou kuchyní. Budu rád, když Váš pobyt v MM23 splní všechna Vaše očekávání.

Další nabídky v této lokalitě

Mosaic House Design Hotel

Hotely

Pytloun Boutique Hotel Prague

Boutique hotely

Aquarius

Apartmány

Maximilian Hotel

Hotely

Hotel Casa Marcello

Hotely