Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 1200.00 Kč
za noc
Přejít na web místa
Zažít Prahu jinak. Otevřít se novým zážitkům a potkat se s komunitou mladých cestovatelů a aktivních turistů. Originální místo, kde se historie potkává s moderním designem, uměním a nejnovějšími technologiemi. To vše představuje hotel v centru pražské metropole MeetMe23.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Lepší adresu než Washingtonova 23 byste těžko našli. Doslova pár minut pomalé chůze vás dělí od Václavského náměstí, a stejně blízko to je i na hlavní vlakové a autobusové nádraží. Originální prostory hotelu pak nabídnou rozmanitou škálu ubytování a je na vás, co si vyberete. Stejně jako způsob komunikace při příjezdu, platbě a odjezdu. K tomu totiž můžete využít speciální mobilní aplikaci a vše řešit digitálně s virtuální recepční.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Bezbariérový přístup
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Baby friendly
Konferenční místnost

Naše tipy

Umění všude kolem

Příjemné společné prostory i interiéry jednotlivých pokojů si pohrávají s různými designovými i uměleckými prvky. Ať už je to vrak starého auta a projekce na stěnách nebo ikonický modrý průvodce celým prostorem, výsledek je naprostý originál, na který jen tak nezapomenete.

Meet Beer

Meet Me 23 nabízí pohodlné zázemí s vlastní restaurací, kde se nad výběrem toho nejlepšího z české pivní i kulinární tradiční kuchyně potkáte se zajímavými lidmi z celého světa.

Místo setkávání

Ve společných místnostech se často konají výstavy a přednášky, nebo se tu můžete potkat s lidmi, kteří v hotelu nejsou ubytovaní.

Vychytávky & únikovka

Zabaví vás ale i designové vychytávky v hotelu, stačí zajít do herny, knihovny nebo si na památku vytisknout suvenýr na 3D tiskárně.V neposlední řadě si tady můžete zahrát únikovou hru MeetMe game.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Washingtonova 1568
110000 Praha
Navigovat Web