Medvědí skála

  3 (43 hodnoceni)

  Excelentní poloha chaty s výhledem do přírody a s perfektní dostupností na výletním místa, jako jsou Pustevny, Hukvaldy, Lysá Hora či Satinské vodopády, nadstandardní vybavení chaty a kuchyně – to vše dělá z apartmánů Medvědí skála perfektní místo pro odpočinek.


  Ochotní a milí majitelé udělají vše pro to, aby se zde hosté cítili jako v ráji, k tomu jim pomáhá i nádherná příroda kolem. Chata překvapuje drobnými i většími detaily, například kované schodiště, ke kterému se hodí lamy v koupelně. Nadchne vás kamenný obklad, který na vhodných místech skvěle doplňuje dřevo.  Číst více

  KDE BUDETE BYDLET

  Do chaty se vejde 10 lidí. V přízemí je plně vybavená kuchyně, kde najdete vše, co byste mohli při svých kulinářských pokusech potřebovat. Dále zde najdete jídelnu a obývací pokoj, kde jsou všechny věci, co byste mohli využít k zábavě – TV, domácí kino, Xbox, Playstation a air hokej.

  V prvním a druhém patře jsou pak dvoulůžkové ložnice se samostatnou koupelnou. Venku se nachází zastřešené sezení s krbem a venkovní fotbálek.

  CO TAM BUDETE DĚLAT

  Ve wellness centru je k dispozici vířivka jacuzzi a sauna, hosté si za příplatek mohou dopřát manikúru, pedikúru či relaxační masáž. V Beskydech je několik desítek naučných stezek spojených například s význačnými českými osobnostmi, ale vedou i za přírodními zajímavostmi regionu. Po stopách pohanského boha Radegasta vás provede stejnomenná stezka, která vám odkryje tajemství místa jeho sídla. Pro milovníky golfu jsou v dojezdové vzdálenosti tři golfová hřiště. V zimě pak můžete využít několika lyžařských areálů.

  CO BYSTE MĚLI JEŠTĚ VĚDĚT

  Wifina je v celém objektu.

  Hosté mají možnost pronájmu vinného sklepa a grillhouse.

  Nově také mají možnost objednání grilovaného selete.

  Pro větší pohodlí si můžete zatopit dřevem, to je ale za příplatek.

  Závěrečný úklid není v ceně.

  Domácí mazlíčky raději nechte doma.

  Ocenění

  • Vítěz v kategorii Kouzelné chalupy 2015 Vítěz v kategorii Kouzelné chalupy 2015
  Veškeré ocenění

  Další nabídky v této lokalitě

   Cattaleya

   Boutique hotely

    Miura hotel

    Upper Class

     Penzion Roubenka

     Kouzelné chalupy

      Roubenky na stráni

      Kouzelné chalupy

       Villa 603

       Kouzelné chalupy