Maximilian Hotel

Milovníci designu a špičkových služeb zbystřete. Na Haštalském náměstí v Praze stojí hotel, kde vás budou hýčkat natolik, že se sem bude vracet už pravidelně. Vychutnejte si výborný pracovní oběd v brasserii, kterou má pod palcem Newyorčan Scott van Wagenen, kterého budete asi znát díky konceptu BlackDog. Večer se zašijte do vymazleného vnitrobloku osvíceného stovkami světýlek a při západu slunce se vrhněte na koktejlové menu.


Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Parkování
  • Restaurace
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Možná jste třeba navštívili hotel třeba před dvěma lety, dnes byste ho ale už nepoznali. V loňském roce prošel rozsáhlou rekonstrukcí, proměnil se komplet od základu a takřka jediná cihla nezůstala na svém místě. Původní prvky byste teď asi hledali marně. Interiéry má na svědomí londýnské designerské studio Conran&Partners.


Kde budete spát

Doma by nás nenapadlo vymalovat stěny včetně stropu sytě tyrkysovou barvou a zkombinovat to s postelí s retro nádechem. Tady nás tento design ale neskutečně baví. Stejně tak jako koupelna, která je oddělena od ložnice nepropustným sklem. Masivní umyvadlo z kamene, zlaté kohoutky a luxusní kosmetika Zenology dodávají interiéru už jen pomyslnou třešničku na dortu.

Co tam můžete dělat

Mimo nekonečně dlouhých procházek centrem Prahy zavítejte do Maximilian Hotelu především za odpočinkem. Stačí se zachumlat do nadýchaného županu a sjet výtahem do suterénu do vyhlášeného Planet Zen a naprosto se oddat zkušeným masérům. My jsme tu prožili jednu z nejlepších masáží celého těla, a to jsme jich vyzkoušeli opravdu už mnoho.

Co byste měli ještě vědět

Ráno se podávají báječné snídaně plné lokálních surovin

Do brasserie zavítejte klidně i bez ubytování v hotelu. Přes den na oběd, večer na drink s přáteli nebo na jeden z víkendových brunchů, které tu chystají

Host tu pro personál znamená nejvyšší prioritu, kterému splní vše, na co si jen pomyslí

Za nás může jen doporučit hodinovou masáž Zensation, při které si odpočinou i ti největší workoholici

Zaparkovat můžete přímo v hotelu

Wifi připojení je samozřejmost. Zkuste ale tentokrát vypnout telefon a posadit se s knížkou v nádherné knihovně


Další nabídky v této lokalitě

Hotel Casa Marcello

Hotely

Pytloun Boutique Hotel Prague

Boutique hotely

MeetMe23

Hotely

The Emerald

Boutique hotely

Apartmá Staré Město Praha by Chateau Mcely

Upper Class