Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Hravý, provokativní, ale také funkční. Plný výrazných barev definujících každý prostor, jež vyplňují řemeslné prvky vyrobené na zakázku a pečlivě zvolený výběr moderního i klasického nábytku v jemně barevných odstínech. Stejně působivá je i péče o každého hosta. To je Maximilian! 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Možná jste navštívili hotel před lety, dnes byste ho ale už nepoznali. V loňském roce prošel rozsáhlou rekonstrukcí, proměnil se od základu a takřka jediná cihla nezůstala na svém místě. Interiéry má na svědomí proslulé londýnské designerské studio Conran&Partners.
Číst více
Vítěz v kategorii Hotely 2021
S domácím mazlíčkem
Domácí snídaně
Bezbariérový přístup
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Luxusní wellness

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 4 400 Kč
za noc

Naše tipy

Gastronomie

Koncept Brasserie Maximilian je jednoduchý: používání čerstvých a udržitelných lokálních surovin k přípravě odvážných, světových chutí.

Planet Zen

Oddejte se zkušeným masérům ve vyhlášeném Planet Zen. My jsme tu zažili jednu z nejlepších masáží celého těla, Zensation, a to jsme jich vyzkoušeli opravdu mnoho.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní VISA karty máte navíc možnost si zcela zdarma pochutnat na 2 - chodové večeři pro dva a la chef v místní braserii pod vedením Scotta van Wagenena. Nezapomeňte však při objednávce ubytování zadat kód VISABENEFITPROGRAM.

Vnitroblok

Večer se zašijte do vymazleného vnitrobloku osvíceného stovkami světýlek a při západu slunce se vrhněte na koktejlové menu.

Design

Hotel je po kompletní rekonstrukci pod taktovkou proslulého londýnského designerského studia Conran&Partners.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Haštalská 14
11000 Praha
Navigovat Web