Martinský mlýn

Martinský mlýn se nachází nedaleko Novohradských hor, uprostřed krásné přírody, obklopený pohádkovými rybníky. Příběh velmi zajímavý má, možná se vám o něm bude ve spánku zdát. Na mlýně vždy ráznou mlynářku potkáte, avšak během pobytu její dobré srdce poznáte. Hosté se můžou ubytovat v osmi stylově zařízených a tematicky pojmenovaných světnicích. Opravdový gurmánský zážitek tu prožijete v mlýnici u pece.

Jak to tam chodí

Pro ubytované hosty poskytuje mlýn maximální klid a pohodu, proto ho navštivte po předchozí rezervaci. Po příjezdu na vás bude vždy čekat mlynář, nebo mlynářka, kteří jsou nedílnou součástí života na mlýně a budou vám k dispozici během celého pobytu. Velmi často zde potkáte i usměvavou majitelku mlýna paní Martinu, kocoura Olivera a buldočka Bobinu.

Kde budete spát

Mlýn má osm dvoulůžkových pokojů, některé mohou být s přistýlkou. Hosty potěší stylové světnice, které jsou tematicky pojmenovány - Husopaska, Bylinkovna, Baštýř, Mlýnská šalanda, Hamerna, Květinářka, Ptačník a Včelař.

Co tam můžete dělat

Na mlýn jezdí převážně páry, které hledají klid a potřebují načerpat energii. Přes den můžete využít piknikový koš a vyrazit na procházku kolem rybníků nebo se projet na kolech do přírody Novohradských hor. Líbit se vám bude návštěva několika zajímavých míst v okolí, například Terčina údolí s vodopádem, rašeliniště Červené Blato, Nových Hradů, nedaleké Třeboně nebo Českých Budějovic. Pohodový večer si užijete v mlýnici u pece a mlýnského kola.

Co byste ještě měli vědět

Všechny místnosti jsou nekuřácké. 

V ceně pokoje je snídaně a večeře.

Je tu slabý signál / hosté mají klid i od telefonů.

Výhodou a možná i nevýhodou - pro klid dospělých sem nejezdí děti.

Točí výborné pivo.

Pejsci jsou vítáni.

Další nabídky v této lokalitě

Krakovice

Malé penziony

Wellnessvagón

Glamour camping

Šupina a Šupinka

Malé penziony

Krumlovská Věž

Malé penziony

Statek Polžov

Malé penziony