Maringotka Pomněnka

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Ráno se probudit a ještě se zavřenýma očima poslouchat zpět ptáků. Bosky vyběhnout z pelechu, zatopit v kamnech a na chvíli se ještě zachumlat do peřin, než se v maringotce udělá teplo. Mezitím pozorovat okolní přírodu, od které vás dělí jen obrovské okno, takže máte pocit, že jste vlastně venku. Počkat na snídani plnou domácích dobrot a pak se jít projít do okolních lesů. Nic víc na tomhle kouzelném místě dělat nemusíte. Jenom nechat plynout čas.

Jak to tam chodí

Projedete malinkou obcí Krabčice a podle instrukcí najdete to správné místo na zaparkování. Tam už na vás budou čekat ti, co se o místní areál starají. Pomněnka je totiž součástí krásného projektu Two Fingers, jehož součástí je ještě maringotka Volavka, tři posedy a dvě chatičky. Ale nemějte strach, soukromí tu je zaručeno. Od auta je to do Pomněnky coby kamenem dohodil a v maringotce najdete vše, co budete potřebovat.

Kde budete spát

V Pomněnce na vás čeká prostorné dvoulůžko, ze kterého můžete díky krásnému oknu ve dne pozorovat přírodu a v noci zase hvězdnou oblohu. A vůbec - odpočívat se vám tu bude jedna radost i z výklenku na protějším konci maringotky. Tady, u kuchyňského koutku, si navíc můžete vychutnávat spoustu dobrot a potom si třeba na chvíli klimbnout.

Co tam můžete dělat

Nejlepší je tu nedělat nic. Ale když už se vám po aktivitách zasteskne, tak si můžete půjčit jednu z místních knížek nebo si zahrát nějakou hru. Rozhodně doporučujeme procházku po nejbližším okolí - takový západ slunce na louce nad Pomněnkou je naprosto dechberoucí. Anebo si zajeďte do České Skalice a projděte se Babiččiným údolím, tam je také moc krásně.

Co byste měli ještě vědět

  • ráno na vás bude čekat famózní snídaně
  • vína a dobroty na zobání si tu můžete zakoupit
  • k dispozici máte i repráček
  • wi-fi tu není a signál také nic moc

Další nabídky v této lokalitě

Maringotka Volavka

Glamour camping

Růžová chalupa

Kouzelné chalupy

Kovárna

Apartmány

Treehouse Zvičina

Glamour camping

Altány Orlice

Glamour camping