Luxuslodge - Zeit zum Leben

Luxus Lodge, aneb "Čas žít“. Jak trefné. Velkolepý výhled na masiv Dachsteinu a atmosféru divokého a romantického Lammertal v salcburském regionu. Místo, kde hlavním heslem je nachat čas plynout a zkrátka vypnout. Přesto, že chatu budete mít jen a jen pro sebe, můžete si dopřát luxus čtyřhvězdičkového hotelu.

Vybavení

Jak to tam chodí

Luxus Lodge, to jsou tři luxusní chaty. Všechny jsou zařízené masivním dřevěným nábytkem a přírodními materiály. K dispozici budete mít vždy plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj s krbem a posezením. Po příjezdu pro vás bude nachystaná plná lednička regionálními lahůdkami na snídani a denně na vás bude čekat křupavé pečivo.

Kde budete spát

Cestujete-li s celou rodinou, pak můžete vybírat ze dvou takřka totožných, 150m2 velkých chaletů. Pro dospělé jsou tu připraveny tři ložnice s manželskými postelemi a jeden pokoj s velkou palandou až pro čtyři děti. Páry nebo jedna rodina se dvěma dětmi mohou využít třetí apartmán o rozloze 60m2 s manželskou postelí v samostatné ložnici a palandou v soukromé pokoji.

Co tam můžete dělat

Součástí každé chaty je soukromé wellness centrum se saunou, relaxační místností a venkovní vyhřívanou vanou. Rádi byste si dopřáli masáž? Stačí se jen zmínit a v tu ránu můžete nechat dopřát svým unaveným svalům od profi masérů. Jste-li spíše na aktivní dovolenou, můžete si půjčit horská elektrokola a vyrazit prozkoumávat okolí regionu Dachstein-West. Přímo před hotelem se nachází lyžařský ráj, stačí jen nazout lyžáky.

Co byste měli ještě vědět

Na uvítanou vás bude čekat lahev sektu

Funkční wifi připojení 

Parkovat můžete přímo před chatami

Vaše domácí mazlíčky s sebou můžete vzít za drobný poplatek

Minimální délka pobytu jsou dvě noci


Další nabídky v této lokalitě

ARX Boutiquehotel

Boutique hotely

Landgut Moserhof

Kouzelné chalupy

Thalers Mariandl

Hotely

Altholz Ideenhaus

Apartmány

Das Kohlmayr

Upper Class