Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Luxus Lodge, aneb „Čas žít“. Jak trefné. Velkolepý výhled na masiv Dachsteinu a atmosféra divokého a romantického Lammertal v salcburském regionu. Místo, kde je hlavním heslem nechat čas plynout a zkrátka vypnout. Přesto, že chatu budete mít jen a jen pro sebe, můžete si dopřát hotelový luxus.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Luxus Lodge, to jsou tři luxusní chaty. Všechny jsou zařízené masivním dřevěným nábytkem a přírodními materiály. K dispozici budete mít vždy plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj s krbem a posezením. Po příjezdu pro vás bude nachystaná plná lednička s regionálními lahůdkami na snídani a denně na vás bude čekat také křupavé pečivo.
Číst více
Vítěz v kategorii Rakousko 2021
S domácím mazlíčkem
Domácí snídaně
Soukromá sauna
Baby friendly
Luxusní wellness
Krb

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 11 882 Kč
za noc

Naše tipy

Odpočiňte si

Součástí každé chaty je soukromé wellness centrum se saunou, relaxační místností a venkovní vyhřívanou vanou.

Aktivní dovolená

Pokud raději dáváte přednost aktivní dovolené, můžete si půjčit horská elektrokola a vyrazit prozkoumávat okolí regionu Dachstein-West. Přímo před hotelem se nachází lyžařský ráj, stačí jen nazout lyžáky.

Dopřejte si masáž

Rádi byste si dopřáli masáž? Stačí se jen zmínit a v tu ránu si ji můžete nechat dopřát od profi masérů a ulevit unaveným svalům.

Svatba, líbánky nebo rozlučka?

Luxus Lodge je tím pravým místem pro každého, kdo hledá místo, které mu dovolí bezstarostně prožít nezapomenutelné okamžiky v životě. Ať je to svatba, líbánky nebo rozlučka se svobodou.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Steuer 88
5524 Annaberg
Navigovat Web