Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Luxus Lodge, aneb „Čas žít“. Jak trefné. Velkolepý výhled na masiv Dachsteinu a atmosféra divokého a romantického Lammertal v salcburském regionu. Místo, kde je hlavním heslem nechat čas plynout a zkrátka vypnout. Přesto, že chatu budete mít jen a jen pro sebe, můžete si dopřát hotelový luxus.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Luxus Lodge, to jsou tři luxusní chaty. Všechny jsou zařízené masivním dřevěným nábytkem a přírodními materiály. K dispozici budete mít vždy plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj s krbem a posezením. Po příjezdu pro vás bude nachystaná plná lednička s regionálními lahůdkami na snídani a denně na vás bude čekat také křupavé pečivo.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Domácí snídaně
Soukromá sauna
Baby friendly
Luxusní wellness
Krb

Naše tipy

Odpočiňte si

Součástí každé chaty je soukromé wellness centrum se saunou, relaxační místností a venkovní vyhřívanou vanou.

Aktivní dovolená

Pokud raději dáváte přednost aktivní dovolené, můžete si půjčit horská elektrokola a vyrazit prozkoumávat okolí regionu Dachstein-West. Přímo před hotelem se nachází lyžařský ráj, stačí jen nazout lyžáky.

Dopřejte si masáž

Rádi byste si dopřáli masáž? Stačí se jen zmínit a v tu ránu si ji můžete nechat dopřát od profi masérů a ulevit unaveným svalům.

Svatba, líbánky nebo rozlučka?

Luxus Lodge je tím pravým místem pro každého, kdo hledá místo, které mu dovolí bezstarostně prožít nezapomenutelné okamžiky v životě. Ať je to svatba, líbánky nebo rozlučka se svobodou.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Steuer 88
5524 Annaberg
Navigovat Web

Ubytování

Na uvítanou vás bude čekat láhev sektu Vaše domácí mazlíčky s sebou můžete vzít za drobný poplatek Minimální délka pobytu jsou dvě noci

Zařízení

Dostupné wifi připojení Parkovat můžete přímo před chatami