Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Prožijte výjimečné chvíle v srdci Prahy s panoramatickým výhledem na Pražský hrad z privátní terasy. Majitelé vám rádi připraví snídani, večeři, grilování, piknikový koš či záživný program ve městě. Na vás bude jen v těchto luxusních apartmánech s vřelou atmosférou odpočívat a užít si zasloužené volno.

Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Tohle znamená zažít metropoli ve velkém stylu. Čtyři apartmány, nebo lépe řečeno opravdu prostorné byty, poskytnou komfort nad vaše očekávání. Apartmán Zlatá Praha ubytuje až šestnáct hostů v šesti ložnicích. A to nejlepší? Terasa s grilem a výhledem na Pražský hrad.
Číst více
IQOS friendly
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Nespresso na pokoji
Netflix/HBO
Baby friendly

Naše tipy

Výjimečné výhledy

Milujeme ty výhledy z Lucy & Martin apartmánů. Zaručujeme vám, že se jich nebudete moct nabažit.

Pro děti

Majitelé mysleli i na rodiny. V apartmánech najdete dětskou postýlku, pokojíček pro větší ratolesti a spoustu hraček včetně malé kuchyňky a retro formule.

Oběd v trávě

Za krásných letních dnů si nechte připravit štědrý piknikový koš a vyražte na Petřín. Klidně prolelkujte celé odpoledne na dece a mlsejte ty nejlepší dobroty.

Bublinky pod hvězdami

Pro extra romantické chvíle doporučujeme apartmán s rozměrnou vířivou vanou pod velkým střešním oknem. Užijte si bublinkovou koupel za svitu měsíce a hvězd.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Železná 14
11000 Praha
Navigovat Web

Ubytování

WiFi Domácí mazlíčci vítáni Netflix Klimatizace

Zařízení

Parkování Hračky pro děti