Loft hotel Bratislava

Kouzelné místo na Slovensku

Hotel LOFT je nový nezávislý čtyřhvězdičkový hotel v centru Bratislavy, který se nachází v blízkosti historického centra města a pyšní se výhledem do zahrady Prezidentského paláce. Hotel, schovaný ve stínu vysokých stromů, poskytuje ubytování ve dvou různých budovách, což se odráží i v zařízení a stylu jednotlivých pokojů. Hosty sem přitahuje také hotelová restaurace Fabrika s vlastním pivovarem. Vybavení

Jak to tam chodí

Mnohem větší, moderní budova ve Spojné ulici nabízí čtyřhvězdičkové ubytování ve 111 pokojích. Ze Štefánikovy ulice je k hotelu připojena luxusní historická budova Wilson Palace, která nabízí 10 pokojů vyšší kategorie na úrovni 5*. Svým názvem odkazuje na historii ulice jako honosného bulváru s paláci bohatých měšťanů a aristokracie, stejně tak jako na amerického prezidenta Woodrowa Wilsona, který během 1. světové války podpořil úsilí Čechů a Slováků o svobodu a demokratický stát.

Kde budete spát

Pokoje Loft jsou dostupné v kategorii standard jako dvoulůžkové, třílůžkové nebo rodinné pokoje, elegantně zařízené a plně vybavené. Premium kategorie pak nabízí luxusněji vybavené pokoje v retro industriálním stylu. Velkoryse prostorné pokoje Wilson v historické budově jsou naopak zařízené v palácovém stylu a hostům poskytují maximální komfort. Na přivítání je tu připravena láhev vína a hosté si mohou na pokoji kdykoliv připravit kávu v presso stroji Francis Francis.

Co tam můžete dělat

Určitě vás zaujme hotelová restaurace Fabrika, kde se také podává bohatá bufetová snídaně. Z příjemného retro industriálního prostoru uvidíte rovnou do malého pivovaru, kde místní sládci vaří až pět druhů piv. Menu se skládá z domácích specialit a jídel k pivu, ale pochutnáte si i na mezinárodní kuchyni. A v některé dny tu můžete na plátně sledovat sportovní přenosy. Absenci hotelového wellness alespoň zčásti nahrazuje mobilní spa a vy si tak můžete dopředu objednat masáž, pedikúru a manikúru, kosmetiku nebo jógu.

Co byste měli ještě vědět

  • K dispozici je pohodlné, ale placené parkování v podzemní garáži.
  • Hotel disponuje pěti perfektně vybavenými konferenčními místnostmi.
  • Všechny pokoje jsou vybaveny bezplatným minibarem.
  • Pro komornější atmosféru slouží coffee & wine bar s letní terasou.


Další nabídky v této lokalitě

Vila Mia Valtice

Kouzelné chalupy

Hardy

Penziony

Palace Hotel Pezinok

Hotely

Hotel Zochova chata

Hotely

Villa Hrušky

Penziony