Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 99 Kč
za noc
Přejít na web místa
Krásný čtyřhvězdičkový hotel v centru Bratislavy se pyšní výhledem do impozantní zahrady Prezidentského paláce. Schovaný ve stínu vysokých stromů, poskytuje ubytování ve dvou budovách, každá z nich má svůj osobitý styl, stejně jako vyhlášená hotelová restaurace Fabrika s vlastním pivovarem. 
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Krása Loft hotelu tkví ve dvou světech, které nabízí. První se ukrývá ve velké moderní budově Loft a má pro vás připravené čtyřhvězdičkové pokoje v moderním provedení s industriálními prvky a tlumenými barvami. Dopřejte si vyšší kategorii Premium. Má nejkrásnější výhledy a extra vybavení včetně prvotřídního kávovaru Francis Francis.
Číst více
Bezbariérový přístup
Máme vlastní pivo
Dobře tu vaří
Luxusní wellness
Konferenční místnost

Naše tipy

Překvapení na pokoji

Na pokoji vás na přivítanou čeká láhev vína. Sympatickým vybavením je také bezplatný, denně doplňovaný minibar.

Historie

Wilson Palace odkazuje na historii ulice jako honosného bulváru s paláci bohatých měšťanů a aristokracie, stejně tak jako na amerického prezidenta Woodrowa Wilsona, který během 1. světové války podpořil úsilí Čechů a Slováků o svobodu a demokratický stát.

Fabrika

Z příjemného retro industriálního prostoru uvidíte rovnou do malého pivovaru, kde místní sládci vaří až pět druhů piv. Menu se skládá z domácích specialit a jídel ke zlatavému moku, ale pochutnáte si i na mezinárodní kuchyni. V některé dny tu můžete na plátně sledovat sportovní přenosy.

Masáže

Odměňte se hloubkovou relaxací pod rukama zkušeného maséra, který je připraven zbavit vás napětí terapeutickou, klasickou, relaxační i antistresovou masáží či aromaterapií.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Štefánikova 4
811 05 Bratislava
Navigovat Web