Liptovské chaty

Kouzelné místo na Slovensku

Rustikálně zařízené roubenky pouhou hodinku od Žiliny vám budou skvělým útočištěm, ať už vyrážíte na odpočinkový víkend nebo na týden dovolené plné sportovních a adrenalinových aktivit. Domácí přístup majitelů ke každému jednotlivému hostu a nadstandardní zařízení vám zařídí pobyt, odkud se vám jen tak nebude chtít odjíždět.

Vybavení

 • Domácí mazlíčci vítáni
 • Lyžování
 • Parkování
 • Restaurace
 • Vana
 • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Sourozenci Šimčiskovi pronajímají celkem 12 chat, které najdete na jedné ulici v obci Liptovský Trnovec. V přízemí každé z nich můžete využívat obývák s krbem, který v zimě krásně vytopí celou chatu. Posezení se sklenkou proseca, které obdržíte hned na úvod jako pozornost podniku, a k tomu plápolající oheň vám navodí tu pravou romantiku. Vedle toho je plně vybavená kuchyň s jídelním koutem. V patře pak najdete tři stylově zařízené pokoje. 

Kde budete spát

Jedna z deseti nabízených chat pro vás budu tou správnou volbou, jestli vyrážíte na Slovensko v partě do osmi lidí. Všechny se pronajímají celé, což vám zajistí naprosté soukromí. Chaty mají dva pokoje po dvou postelích a jednu čtyřlůžkovou. Součástí jsou i dvě koupelny – v přízemí se sprchovým koutem a v patře se naopak můžete naložit do vany. Samozřejmostí jsou veškeré toaletní potřeby společně s přírodní kosmetikou.

Co tam můžete dělat?

Jako ubytovaní hosté máte k dispozici bazén, plochy pro kolektivní sporty, děti pak hřiště, houpačky nebo třeba trampolínu. Okolo chaty je krásná terasa s houpací sítí a výhledem na okolní přírodu. Večer využijte gril a opečte si maso, nebo pokud máte raději přírodní oheň, špekáčky si můžete opéct i na venkovním ohništi. Hledáte-li trochu zábavy, aquapark Tatralandia je vzdálený pouhý 1 km od chat, a jeho návštěva vydá na celý den. Nebo zajděte na Liptovskou Maru, kde se můžete jak celý den válet u vody, tak vyzkoušet nějaký z nabízených adrenalinových zážitků. Preferujete ale spíše sportovně založenou dovolenou? V blízkosti je hned Národní park Nízké Tatry nebo Národní park Velká Fatra. A ta okolní příroda za to stojí.

Co byste měli ještě vědět

 • Pejsky vezměte klidně s sebou
 • Na recepci si můžete bezplatně zapůjčit kávovar
 • V případě potřeby můžete využít i pračku
 • Zdarma můžete parkovat přímo u chaty
 • Wifi připojení je samozřejmostí

Slovo majitele

Martina a Palko
29/05/2019
Srdečne Vás privítame v srdci Liptovskej prírody , kde sa oči budú kochať krásnymi výhľadmi na Tatry a zelené lúky kde len oko dovidí, vaše zmysly budú cítiť vôňu čerstvo pokosenej trávy a vaše uši si budú užívať božské TICHO…. balzam na dušu . U nás ste vždy vítaní…
Srdečne Vás privítame v srdci Liptovskej prírody , kde sa oči budú kochať krásnymi výhľadmi na Tatry a zelené lúky kde len oko dovidí, vaše zmysly budú cítiť vôňu čerstvo pokosenej trávy a vaše uši si budú užívať božské TICHO…. balzam na dušu . U nás ste vždy vítaní…

Další nabídky v této lokalitě

Hotel Kleis

Boutique hotely

Art Hotel Praha

Hotely

Hotel Prezident

Hotely

Roubenka Polubný

Kouzelné roubenky

Stromhouse

Glamour camping