Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 990 Kč
za noc
Pohádka - není slovo, které by kouzelné místo na Pustevnách vystihovalo víc. Tradice, historie, důraz na řemeslo, kvalitní materiály, ale i ty nejlepší služby a domácí atmosféra. To jsou naprosto jedinečné objekty v překrásné přírodě Beskyd, které patří od roku 1995 mezi národní kulturní památky.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Jejich historie sahá až do roku 1897, kdy vznikly ve stylu lidové secese a to k poctě kněžně Libuši. Jen si představte, že právě tady obědval Tomáš Garique Masaryk a maloval Mikoláš Aleš.
Číst více
Parkování
Bezbariérový přístup
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Krb
Konferenční místnost

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 5 650 Kč
za noc

Naše tipy

Pustevny bez turistů

To je úkaz, který zažijete pouze v případě, že svou noc strávíte právě na Maměnce.

Co dřív?

Pár metrů stojí hrdě v korunách stromů Stezka Valaška. Největším lákadlem je však okolní turistika. Vrcholy jako Radegast, Radhošť, Čertův mlýn, Mořské oko, Martiňák vás nadchnou.

Historie, tradice a pokora

Na každém kroku potkáte tradiční ruční práci, pečlivé tahy štětcem a umění řezbářství všude, kam vaše oko dohlédne. Dýchne na vás historie a respekt k lidem, kteří něco tak jedinečného dokázali postavit a zachovat až do dnešní doby.

Valašská kuchyně

Jídlo je jeden z pilířů, na kterých zde staví. Vrací se k tradičním místním pokrmům a dávají jim moderní nádech. My, odpůrci pohanky, jsme si na doporučení dali tu místní a musíme říct, že pokud pohanku, tak jen na Libušíně.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Prostřední Bečva 221
756 56 Prostřední Bečva
Navigovat Web