Ledárna

Umně zrekonstruované stavení, které hostům nabízí ubytování v pohodlí a netradičním designu. Majitel Martin Roubal vybavil chalupu restaurovaným krkonošským nábytkem, rozhodně vás zaujmou částečně kamenné stěny. Samozřejmostí je podlahové topení v celé roubence, které poskytuje příjemné teplo a útulno.

V celé budově vás nadchnou drobné, ale dokonalé detaily, které vytváří úžasnou atmosféru – třeba kamenné umyvadlo na toaletě, místnost sama je pak obložena kamenem, dřevem i dlažbou v dokonalém celku.Číst více

Kde budete spát

Vyspat se můžete ve dvou pětilůžkových a dvou dvoulůžkových apartmánech, které jsou vybaveny kombinací tradičního nábytku a moderních doplňků. Malovaná postel, ve které mohla spát i vaše babička, vám připomene krásu dob minulých. Ale každý pokoj je originálně zařízený a najdete v něm zajímavé prvky designu.

Ženy naprosto dostane atmosféra místní kuchyně. Jde o nádherný prostor, kde se umně snoubí tradiční dřevěné trámy, obložení a linka připomínající nábytek našich babiček s moderním vybavením, jako je sklokeramická deska na vaření a ukrytými moderními spotřebiči. V kuchyni je i pec, která nabízí lůžko k odpočinku, kde si za chladných dní budou hrát vaše děti a i vy zde můžete po večerech relaxovat. Je velké – pohodlně se zde vyspí dva dospělí.

Co tam můžete dělat

Součástí vybavení je sauna, jíž doplňuje netypický oplachovací kbelík – vše umístěno v krásné, kamenem obložené chodbě. Na zahradě jsou herní prvky, které potěší vaše děti, dospělé zase potěší Jacuzzi vířivka, pozemkem protéká potůček, v němž se můžete za teplých dní zchladit.

Chalupa je 300 metrů od lyžařského areálu Černý důl,který uspokojí začínající i zkušené lyžaře. Léto je pak ideálním časem pro turistiku či cykloturistiku, protože východní Krkonoše jsou plné zajímavých památek a přírodních krás. Chcete-li zažít něco unikátního, zajeďte do Bozkovských dolomitových jeskyní.

Co byste ještě měli vědět

Domácí mazlíčky musíte nechat doma.

Parkovat můžete v garáži a před chalupou.

Závěrečný úklid je v ceně.

Bude se vám hodit uzamykatelná místnost k úschově sportovního náčiní.

Majitelé hovoří v pěti jazycích.

Další nabídky v této lokalitě

Roubalka

Kouzelné roubenky

Chalupa Mlýn

Kouzelné roubenky

Šípková

Kouzelné roubenky

Chalupa na horách

Kouzelné roubenky

Hotelový komplex PECR

Hotely