Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Jestli hledáte romantiku, Latron 98 apartments jsou to pravé místo pro vás. Tady se nebudete cítit jako v cizím hotelu. Už po pár chvílích vás obejme vřelá atmosféra a zahltí příjemný dojem, že se vracíte tam, kde to znáte a máte rádi. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Majitelé jsou vášniví čtenáři, takže vás nepřekvapí, že v každém pokoji najdete velkou knihovnu s českou i světovou literaturou, do které se můžete začíst třeba na krásné zahradě ve vnitrobloku. Až dostane chuť na něco dobrého, hned vedle najdete Restauraci 99 plnou místních specialit.
Číst více
Vítěz v kategorii Apartmány 2019
Nespresso na pokoji
Cyklistická trať

Naše tipy

V centru dění

Stačí pět minut chůze a jste u zámku, odkud je neuvěřitelný výhled na celé město. Pokud jste milovníky kostelů a klášterů, v Krumlově je najdete snad na každém kroku.

Skvělý majitelé

Nechte si od nich poradit, kam vyrazit na výlet nebo doporučit nejlepší kavárny a restaurace v okolí. Město Český Krumlov pořádá spoustu komentovaných prohlídek historické části, tak se neváhejte poptat i na ně.

Pro romantiky

Styl apartmánů a krása města vytvoří z vašeho víkendu pro dva nezapomenutelný zážitek.

Budova ze 17. století

Co se na tomto místě asi dělo před několika sty lety?

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Latrán 98
381 01 Český Krumlov
Navigovat Web