Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Vítejte v nejkrásnější prázdninové vesnici s vlastní farmou na jihu Rakouska! Historický statek Moserhof v Korutanech je obklopen pohádkovými lesy a až idylicky vyhlížející horskou řekou Möll. Ubytujte se v okouzlující chaloupce u vody nebo v osamělém horském chaletu s dechberoucím výhledem na okolní hory. 

Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Zábava pro malé i velké je tu zaručena. Vaše děti to tu budou milovat a kdo ví, i vy si možná splníte pár dětských snů. Můžete se společně vydat na místní farmu sbírat čerstvá vajíčka od slepiček nebo si zkusit, jaké je to sedět za volantem traktoru. Preferujete pohled na svět z koňského hřbetu? I to vám tu splní. V létě je tu nespočet možností, kde se osvěžit a v zimě vám bude nejlépe v chaloupce u krbu.
Číst více
Parkování v ceně
Soukromá sauna
Koupací dřevěný sud
Baby friendly
Luxusní wellness
Servis přímo od majitelů

Naše tipy

Adrenalinové zážitky

Taky máte rádi ten pocit, kdy vám srdce tluče jako o závod a vaše tělo je plné adrenalinu? Tady o tento pocit nouze nebude. V letních měsících místní okolí nabízí lezení po skalách nebo můžete sjíždět řeku na raftu. V zimě zkuste třeba ledové lezení (ice climbing).

Zimní ráj

Pro milovníky zimy a zimních sportů je to tady jako stvořené. V zimním středisku Hohe Tauern si každý přijde na to své: lyžaři, běžkaři nebo horalové se sněžnicemi.

Jezera v Korutanech

Díky své jižní poloze patří korutanská jezera k těm nejteplejším v celé alpské oblasti. U jezera Weissensee, díky jeho tyrkysové vodě a bílému písku, budete mít pocit, že jste někde v Karibiku.

Upeč třeba chleba

Jednou týdne si na statku můžete upéct svůj vlastní chleba. Gerhild bude vaše práva ruka a taky vám prozradí pár triků a receptů z korutanské kuchyně.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Moos 1
9816 Penk
Navigovat Web

Ubytování

Wi-fi je k dispozici Pejskové jsou tu vítáni

Zařízení

V rámci pobytu dostanete slevovou kartu pro Korutansko