Landgut Moserhof

Vítejte v nejkrásnější prázdninové vesnici na jihu Rakouska! Historický statek Moserhof v Korutanech je obklopen pohádkovými lesy a až idylicky vyhlížející horskou řekou Möll. Absolutní ráj pro všechny milovníky přírody. Ubytujte  se v okouzlující chaloupce u vody nebo v osamělém horském challetu s dechberoucím výhledem na okolní hory. Užijte si kombinaci klidu v prázdninové vesničce s vlastní farmou a pořádného luxusu. 

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Parkování
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Co tam můžete dělat

Zábava pro malé i velké je tu zaručena. Vaše děti to tu budou milovat a kdo ví, i vy si možná splníte pár dětských snů. Můžete se společně vydat na místní farmu sbírat čerstvá vajíčka od slepiček nebo si zkusit, jaké je to sedět za volantem traktoru. Nebo preferujete pohled na svět z koňského hřbetu? I to vám tu splní. V létě je tu nespočet možností, kde se osvěžit a v zimě vám bude nejlépe v chaloupce u krbu.

Kde budete spát

Na výběr tu máte hned z několika možností. Ubytovat se můžete ve stylových horských chaletech anebo v rustikálních chaloupkách v místní vesničce - obojí nabízí kapacitu až 8 hostů. V tom nejluxusnějším chaletu "Moseralm" budete mít k dispozici i vlastní saunu a krásné koupací jezírko. Pro méně náročné je možnost ubytování v útulných apartmánech.

Co byste měli ještě vědět

  • Wi-fi je k dispozici.
  • Pejskové jsou tu vítání.
  • V rámci pobytu dostanete slevovou kartu pro Korutansko.

Další nabídky v této lokalitě

Thalers Mariandl

Penziony

Holzleb'n rodinná vesnička

Apartmány

Dolomitenhütte

Malé penziony

Rittis Alpin Chalets Dachstein

Apartmány

Luxuslodge - Zeit zum Leben

Kouzelné chalupy