Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 5 000 Kč
za noc
Kouzelný penzion na břehu rybníka, vinice, italské delikatesy a nádherné výhledy na západ slunce z terasy. Probuďte se do krásného dne v tomto malém kousku Itálie a prožijte ho v pomalém tempu Jižní Moravy.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Majitelé penzionu La Strachec společně postavili kouzelné místo s tou nejkrásnější atmosférou, které si můžete užívat ve dvou, s přáteli či jen tak sami se sebou, výbornou knížkou a slamákem. Ať už budete chtít trávit čas uvnitř nebo venku, všude se budete potkávat s krásnými detaily, kvalitními materiály a výhledy na klidnou hladinu Stracheckého rybníka.
Číst více
Vinný sklípek
Parkování
Domácí snídaně
Kolo / Elektrokolo
Přijímáme vouchery AP
Adult only

Naše tipy

Naplánujte si cyklovýlet

Pokud vás lákají místní vinice a nedaleká městečka, přivezte si kola a vyražte na výlet. La Strachec nabízí kolárnu včetně nabíječky na elektrokola.

Snídaňový bar

Majitelé tohoto penzionu dlouhé snídaně a kvalitní suroviny milují, a proto jsou místní brunche opravdovým zážitkem. Majitelé vám rádi připraví vajíčka z místního chovu, voňavé ristretto, šunky, které si se zráním daly opravdu na čas, lososa, italské sýry nebo voňavé skořicové šneky.

Večer se skleničkou a dobrotami

Kromě terasy můžete váš večer strávit také u barikových sudů, kde vám rádi nabídnou skleničku bublin a čerstvě nakrájené sýry a šunky. Samotné sledování krájení místním nářezovým strojem je malý zážitek.

Osobní přístup

Protože se o vás budou starat moc milí majitelé, rádi vám dají tipy na výlety, nejlepší oběd v okolí nebo vás navedou na nejbližší cyklostezku.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Sklepní 282
69301 Strachotín
Navigovat Web