Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 7 990 Kč
za noc
Nádherný a ještě k tomu funkční, to je prostor vily, který vás během pobytu bude obklopovat. Místo, kde se zbavíte stresu a všech starostí. Ten pocit bezpečí a harmonie co se skrývá za touhle bílou zdí? My tu strávili víkend ale nejraději bychom zůstali napořád.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
A kde? Jenom kousek za Prahou, mezi domky a pár metrů od golfovýho hřiště. To je areál Green Village. Ideální místo na kvalitně strávený čas s rodinou nebo přáteli. A ač by se to nemuselo na první pohled zdát, soukromí budete mít ve vile až až.
Číst více
Biotop
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Místo na jógu
10x 144 m2 10x

Pronajměte si celý dům pro společné chvíle s rodinou, přáteli nebo kolegy. Vila nabízí ubytování pro 10 dospělých osob a 2 děti, 4 samostatné pokoje, 3 koupelny, dětskou hernu, saunu a vířivku.

Od 5 999 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Přírodní biotopy

Hlavně v létě vám udělají radost dvě biotopická jezírka, která jsou přímo před domem. A pokud jste otužilí, skočte si do nich i v zimě.

Ráj pro všechny

Hned v přízemí je kouzelný dětský pokoj se spoustou hraček, ze kterých vaše ratolesti budou určitě nadšení. Pro práci budete moci využít prostorný obývák, kde se vejde veškerá technika. A pokud potřebujete zrelaxovat, zkuste zahradní masážní křeslo, které všichni tak milují.

Golf přímo za humny

Pokud jste milovníci golfu, tohle místo pro vás bude jako stvořené. Green golfového areálu Konopiště je totiž přímo za domem.

Vířivka se saunou

Na zahradě se vám bude relaxovat jedna radost v prostorné vířivce a v prvním patře se prohřejete v malé infrasauně.

Španělská kosmetika

La Chinata - to je španělská kosmetika vyrobená z extra panenského olivového oleje, kterou můžete během svého pobytu jak využít, tak si zakoupit i domů.

Letní kuchyně

Pod velkoryse zaskleným prostorem terasy se ukrývá letní kuchyně, kde můžete grilovat a večer, když vyjdou hvězdy se společně ponořit do vířivky.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Tvoršovice 80
256 01 Bystřice
Navigovat Web