Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 7 990 Kč
za noc
Krásný bílý dům vás přivítá s otevřenou náručí a interiérem vymazleným do posledního detailu. Majitelům Kláře s Honzou se povedlo vytvořit místo, ze kterého na první pohled čiší pohoda a harmonie. Místo, kde se zbavíte stresu a všech starostí. My tu strávili víkend, ale nejraději bychom zůstali napořád. Přesně takhle si představujeme pohodovou dovolenou s přáteli nebo rodinou.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Celý areál Green Village, který najdete zhruba 45 minut cesty z Prahy nedaleko Konopiště a jehož je vila součástí, působí vřelým dojmem. A ač by se to nemuselo na první pohled zdát, soukromí budete mít ve vile až až.
Číst více
Gril / ohniště
Biotop
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
10x 144 m2 10x

Pronajměte si celý dům pro společné chvíle s rodinou, přáteli nebo kolegy. Vila nabízí ubytování pro 10 dospělých osob a 2 děti, 4 samostatné pokoje, 3 koupelny, dětskou hernu, saunu a vířivku.

Od 5 999 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Přírodní biotopy

Hlavně v létě vám udělají radost dvě biotopická jezírka, která jsou přímo před domem. A pokud jste otužilí, skočte si do nich i v zimě.

Ráj pro děti

Hned v přízemí je kouzelný dětský pokoj se spoustou hraček, ze kterých vaše ratolesti budou určitě nadšení. A něco se tu najde i pro dospěláky - třeba šachy nebo společenské hry.

Golf přímo za humny

Pokud jste milovníci golfu, tohle místo pro vás bude jako stvořené. Green golfového areálu Konopiště je totiž přímo za domem.

Vířivka se saunou

Na zahradě se vám bude relaxovat jedna radost v prostorné vířivce a v prvním patře se prohřejete v malé infrasauně.

Španělská kosmetika

La Chinata - to je španělská kosmetika vyrobená z extra panenského olivového oleje, kterou můžete během svého pobytu jak využít, tak si zakoupit i domů.

Letní kuchyně

Pod velkoryse zaskleným prostorem terasy se ukrývá letní kuchyně, kde můžete grilovat a večer společně usednout k otevřenému ohni a opékat špekáčky.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Tvoršovice 80
256 01 Bystřice
Navigovat Web