Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 4 000 Kč
za noc
Přejít na web místa
V horské vesničce obklopené pohádkovými kopci najdete LaBoudu. Krásnou novostavbu, za níž už vás čekají jen pole, před ní naopak panoramatické výhledy na horské vrcholky. Ty si užijete z terasy obou apartmánů.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Každý z moderních a velkorysých apartmánů je trochu jiný, ale oba jsou prosluněné s prostornou kuchyní, obývacím pokojem, dvěma luxusními ložnicemi a rozlehlou koupelnou.
Číst více
Parkování v ceně
Nespresso na pokoji
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Na polosamotě
Přijímáme vouchery AP

Naše tipy

Technologicky vyspělá

Taková je LaBouda. Všechno tady je velmi chytré, sofistikované a uživatelsky přívětivé, nemusíte se bát, že si s tím neporadíte.

Nadstandartní relax

Po lyžování, turistice nebo jízdě na kole vám LaBouda nabízí vyhřátí se ve dvou saunách. Nebo si zatopte pod dřevěným sudem a pusťte si bublinky. Luxusní wellness vybízí v zimě k posílení imunity, v létě pro změnu k regeneraci.

Ráj pro lyžaře

V zimě si tu na své přijdou lyžaři. Na 400 m vzdálenou sjezdovku areálu Ski Kunčice dojdete pohodlně pěšky. Po lyžování si boty usušíte v lyžárně s vyhřívanými vysoušeči.

Velkorysé prostory

Apartmány jsou opravdu velké, vzdušné, každý z nich má terasu s nádhernými výhledy.

Louka za domem

Tam se určitě stojí za to projít. Jsou z ní nádherné výhledy a opravdu nádherné západy slunce. Stačí vám deka a piknikový koš.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Kunčice č.ev. 49
788 32 Staré Město pod Sněžníkem
Navigovat Web