La Bobul Apartments

Jakmile budete přijíždět do apartmánů La Bobul, první co vás napadne, bude zřejmě „co mi to ta navigace ukazuje?“ Přímo na hlavní silnici v Drnholci, nedaleko kostela a radnice najdete stylovou cihlovou zeď s okny a dveřmi. Říkáte si, že je to kouzelné, ale počkat… kde je střecha? Nenechte se zmást. Za zdí najdete nádhernou zahradu, za kterou je vystaven stylový bungalov.

Celková kapacita je 20 lůžek. V celém objektu je dostupné Wi-Fi, všechny pokoje jsou vybaveny televizory, klimatizací, kuchyňským koutem (lednička, varná konvice, jídelní stůl) a vlastním sociálním zařízením. Více zjistíte klinutím na jednotlivé pokoje. Vyberte si z naší nabídky ubytování podle svých potřeb.

Vyražte na výlet!

Drnholec je výborným výchozím bodem pro poznávání Mikulovska, budete blízko přírody i památek. Na vršku nad Drnholcem, uprostřed vinic, se nachází rozhledna s krásným výhledem do okolí a na Pálavu. V kraji pod Pálavou najdete hustou síť cyklistických tras. Rybáři a milovníci vodních sportů ocení blízké Novomlýnské nádrže, a radost z koupání zejména dětem udělá moderní centrum Aqualand Moravia v Pasohlávkách.

Číst více

Vybavení

Jak to tam chodí

Ihned po příjezdu dostanete od majitelů drobné pohoštění a jak jinak, než ve formě sklenky vína z domácí produkce. Tu si můžete vychutnat buď na terase, která obklopuje celý bungalov a je na ní přístup téměř ze všech pokojů. Nebo, a to vám doporučujeme, roztáhněte si na zahradě deku a užívejte si to ticho, které v Drnholci panuje. Jako bonus? Na zahradě je i malý bazének, kde se můžete v parných dnech smočit.

Kde budete spát

Majitelé se snažili vnést na jižní Moravu špetku Provence a vytvořit tak harmonické místo pro všechny své hosty. Většina nábytku v pokojích je bílá, což dodává prostoru krásně čisté a svěží linie. Najdete v nich dále odhalené trámy nebo cihlami obložené stěny, což napomáhá pocitu, že jste opravdu na venkově. Vybírat můžete z dvou až třílůžkových pokojů nebo pokud Vás jede celá parta, ubytovat se můžete i ve velkém apartmá až pro šest osob. Apartmánům samozřejmě nechybí samostatné koupelny s velkým sprchovým koutem a skromně, ale efektivně zařízené kuchyňské kouty včetně ledniček nebo například rychlovarných konvic.

Co tam můžete dělat

Jelikož se ubytování nachází v srdci Jižní Moravy, pouhých 15 kilometrů od Mikulova, určitě ho v rámci dovolené nezapomeňte navštívit. Najdete tam spoustu kaváren a bister, kde můžete trávit své volné dny. Když vám bude počasí přát, neleňte ale jen u kávy a vydejte se procházkou na Svatý kopeček. Ten výhled na Mikulov a okolí za pár kroků do kopce opravdu stojí. 

Až dorazíte v pozdním odpoledne zpět do La Bobul, využijte venkovního posezení v zahradě, otevřete si lahvinku vína z jejich domácí produkce a ogrilujte si něco dobrého na zub. 

Co byste měli ještě vědět

  • Parkovat můžete přímo ve dvoře
  • K dispozici máte wifi v celém areálu
  • Do budoucna se můžete těšit i na snídaně 
  • Víno si můžete kdykoliv vzít z volně přístupné vinotéky 

Další nabídky v této lokalitě

Pastuška

Penziony

Vinařství pod Hradem

Malé penziony

Jáňův dvůr

Malé penziony

Vinný Tunel

Malé penziony

Štajnhaus

Malé penziony