La Bobul Apartments

Jakmile budete přijíždět do apartmánů La Bobul, první co vás napadne, bude zřejmě „co mi to ta navigace ukazuje?“ Přímo na hlavní silnici v Drnholci, nedaleko kostela a radnice najdete stylovou cihlovou zeď s okny a dveřmi. Říkáte si, že je to kouzelné, ale počkat… kde je střecha? Nenechte se zmást. Za zdí najdete nádhernou zahradu, za kterou je vystaven stylový bungalov.

Vybavení

Jak to tam chodí

Ihned po příjezdu dostanete od majitelů drobné pohoštění a jak jinak, než ve formě sklenky vína z domácí produkce. Tu si můžete vychutnat buď na terase, která obklopuje celý bungalov a je na ní přístup téměř ze všech pokojů. Nebo, a to vám doporučujeme, roztáhněte si na zahradě deku a užívejte si to ticho, které v Drnholci panuje. Jako bonus? Na zahradě je i malý bazének, kde se můžete v parných dnech smočit.

Kde budete spát

Majitelé se snažili vnést na jižní Moravu špetku Provence a vytvořit tak harmonické místo pro všechny své hosty. Většina nábytku v pokojích je bílá, což dodává prostoru krásně čisté a svěží linie. Najdete v nich dále odhalené trámy nebo cihlami obložené stěny, což napomáhá pocitu, že jste opravdu na venkově. Vybírat můžete z dvou až třílůžkových pokojů nebo pokud Vás jede celá parta, ubytovat se můžete i ve velkém apartmá až pro šest osob. Apartmánům samozřejmě nechybí samostatné koupelny s velkým sprchovým koutem a skromně, ale efektivně zařízené kuchyňské kouty včetně ledniček nebo například rychlovarných konvic.

Co tam můžete dělat

Jelikož se ubytování nachází v srdci Jižní Moravy, pouhých 15 kilometrů od Mikulova, určitě ho v rámci dovolené nezapomeňte navštívit. Najdete tam spoustu kaváren a bister, kde můžete trávit své volné dny. Když vám bude počasí přát, neleňte ale jen u kávy a vydejte se procházkou na Svatý kopeček. Ten výhled na Mikulov a okolí za pár kroků do kopce opravdu stojí. 

Až dorazíte v pozdním odpoledne zpět do La Bobul, využijte venkovního posezení v zahradě, otevřete si lahvinku vína z jejich domácí produkce a ogrilujte si něco dobrého na zub. 

Co byste měli ještě vědět

  • Parkovat můžete přímo ve dvoře.
  • K dispozici máte wifi v celém areálu.
  • Do budoucna se můžete těšit i na snídaně.
  • Víno si můžete kdykoliv vzít z volně přístupné vinotéky.

Ocenění

  • Vítěz v katgorii Apartmány 2019 Vítěz v katgorii Apartmány 2019
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Café Fara

Penziony

Ambrožův dvůr

Apartmány

Vinný Tunel

Malé penziony

Apartmány V Jámě

Apartmány

Wellness Hotel Volarik

Hotely