La Bobul Apartments

Nabízí zde stylové ubytování ve vinařské obci. Apartmány najdete snadno v centru Drnholce, přímo na hlavní ulici nedaleko kostela a staré radnice. S parkováním si nemusíte dělat starosti — zaparkujete přímo ve dvoře. K dispozici je WiFi, posezení s grilem a vinotéka s bohatou nabídkou vín.

Celková kapacita je 20 lůžek. V celém objektu je dostupné Wi-Fi, všechny pokoje jsou vybaveny televizory, klimatizací, kuchyňským koutem (lednička, varná konvice, jídelní stůl) a vlastním sociálním zařízením. Více zjistíte klinutím na jednotlivé pokoje. Vyberte si z naší nabídky ubytování podle svých potřeb.

Vyražte na výlet!

Drnholec je výborným výchozím bodem pro poznávání Mikulovska, budete blízko přírody i památek. Na vršku nad Drnholcem, uprostřed vinic, se nachází rozhledna s krásným výhledem do okolí a na Pálavu. V kraji pod Pálavou najdete hustou síť cyklistických tras. Rybáři a milovníci vodních sportů ocení blízké Novomlýnské nádrže, a radost z koupání zejména dětem udělá moderní centrum Aqualand Moravia v Pasohlávkách.

Číst více

Vybavení

La Bobul Apartments

Nám. Svobody 711
691 83, Drnholec
Česká republika

Další nabídky v této lokalitě

Pastuška

Penziony

Café Fara

Penziony

Věstonická Moruše

Apartmány

Restaurant Marcela Ihnačáka

Restaurace

Vinný Tunel

Malé penziony