La Bobul Apartments

  4 (0 hodnoceni)

  Nabízí zde stylové ubytování ve vinařské obci. Apartmány najdete snadno v centru Drnholce, přímo na hlavní ulici nedaleko kostela a staré radnice. S parkováním si nemusíte dělat starosti — zaparkujete přímo ve dvoře. K dispozici je WiFi, posezení s grilem a vinotéka s bohatou nabídkou vín.

  Celková kapacita je 20 lůžek. V celém objektu je dostupné Wi-Fi, všechny pokoje jsou vybaveny televizory, klimatizací, kuchyňským koutem (lednička, varná konvice, jídelní stůl) a vlastním sociálním zařízením. Více zjistíte klinutím na jednotlivé pokoje. Vyberte si z naší nabídky ubytování podle svých potřeb.

  Vyražte na výlet!

  Drnholec je výborným výchozím bodem pro poznávání Mikulovska, budete blízko přírody i památek. Na vršku nad Drnholcem, uprostřed vinic, se nachází rozhledna s krásným výhledem do okolí a na Pálavu. V kraji pod Pálavou najdete hustou síť cyklistických tras. Rybáři a milovníci vodních sportů ocení blízké Novomlýnské nádrže, a radost z koupání zejména dětem udělá moderní centrum Aqualand Moravia v Pasohlávkách.

  Číst více

  Vybavení

  Další nabídky v této lokalitě

   Restaurace Café Fara

   Restaurace

    Boutique apartman Mikulov

    Apartmány

     Hotel Tanzberg

     Hotely

      Pastuška

      Penziony

       Věstonická Moruše

       Apartmány