Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 8047.05 Kč
za noc
Pokud toužíte vyrazit do jedné z nejkrásnějších obcí Vysokých Tater, Tatranská Lomnice je tím pravým místem. Právě zde se nachází moderně zařízený Apartmán Kukučka a jeho umístění v samostatném komplexu Hotelu Kukučka & Residences jistě potěší všechny milovníky wellness či dobrého jídla.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Apartmán dýchá přírodními materiály, které se majitelům podařilo do detailů propojit s moderními technologiemi. Celoročně zajisté oceníte terasu s romantickým osvětlením, topným systémem a nemohou chybět ani výhledy na štíty Vysokých Tater.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování
Netflix/HBO
Cyklistická trať
Bežkařská trať
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci
4x 52 m2 4x

Oddychněte si od každodenních starostí v srdci Vysokých Tater.

Od 7 316 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Hotelový komplex Kukučka & Residences

Využijte jedinečného spojení soukromého apartmánu s komfortem hotelových služeb - wellness, fitness centrum či restaurace Olivia, kde můžete mimo jiné začít svůj den dobrou snídaní, je jen pár kroků.

Dokonalý kino zážitek

Útulnou obývací místnost s domácím kinem a všemi dostupnými streamovacími službami si užije každý filmový či seriálový nadšenec.

Místo přijímá dárkové vouchery ONLINE

Dárkový voucher Amazing Places můžete uplatnit výhradně při rezervaci pobytu online na webu Amazing Places.

Lomnický Štít (2 634 m.n.m.) na dosah

Vydejte se na výlet na druhý nejvyšší štít Vysokých Tater. Dostanete se tam visutou lanovkou, ke které to máte z apartmánu do 10 minut chůze.

Načepujte si

Plně vybavená kuchyně disponuje také automatickým systémem pro podávání točených nápojů - stačí si předem objednat ten svůj oblíbený přímo u majitelů.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Tatranská Lomnica 14650
14650 Vysoké Tatry
Navigovat Web