Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Na půli cesty mezi Lužickými horami a národním parkem České Švýcarsko se lehce zatouláte až na Krásnou Samotu. Zvenku spíše rodinný dům, uvnitř ale komfortní chalupa, kde interiéru dominují použité přírodní materiály, především hliněné omítky, které ocení každý, kdo miluje přírodu.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Na Krásné Samotě rádi přivítají rodiny s dětmi, páry, skupiny i sólo cestovatele a romantiky. I když tu najdete boží klid a odpočinek v ústraní, osamoceně se cítit rozhodně nebudete. Hostům je v ceně ubytování k dispozici velký sál v podkroví, kde se často vedou lekce jógy, ale je tady i dětský koutek a prostor je dobře využitelný jak pro kreativní činnosti, tak pro svatby a oslavy.
Číst více
Domácí snídaně
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Dětské hřiště / koutek
Baby friendly
Krb

Naše tipy

Jógové pobyty

Rádi vám zde poskytnou prostory pro uspořádání jógového pobytu. K dispozici je vnitřní i venkovní sál na cvičení. Vnitřní sál (52m2) pojme pohodlně 15 cvičících.

Aktivity v okolí

Chřibská leží na pomezí Lužických hor, Českého Švýcarska a Labských pískovců. Ať už se vydáte kterýmkoliv směrem, turistickými a cyklistickými stezkami je to tu protkané.

Odpočinek jak bůh káže

Pro odpočinek nebo regeneraci po sportu využijte finskou saunu s útulnou relax zónou. Objednat si můžete také relaxační masáž, stačí se dopředu domluvit s majiteli. Na venkovním pozemku najdete hřiště i rybníček ke koupání, ohniště a posezení pod zastřešenou pergolou pro dlouhé letní večery.

Stříhání

Michal Janeček je kadeřník s mnohaletými zkušenostmi, které sbíral po celém světě. Dnes plně profesionální dráhu pověsil na hřebík, aby se uchýlil s rodinou z rušného velkoměsta na venkov, kde stříhá už jen pro radost svou a svých zákazníků.

Famózní snídaně

Podávány jsou bohaté, ale vegetariánské snídaně formou bufetu, od čerstvého pečiva a sladkých koláčů, přes ovoce a zeleninu až po sýry, vejce, müsli nebo jogurty a kaše. Kvalitní káva je zajištěna z nedaleké kavárny Bohemian Coffee House.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Horní Chřibská 84
40744 Chříbská
Navigovat Web

Ubytování

Pokoje jsou zařízeny vybavenou kuchyňkou, ale rádi tu pro vás připraví bohatou snídani.

Zařízení

Během pobytu je možné se zúčastnit jógových lekcí, domluvit masáž, relaxovat v sauně nebo u otevřeného krbu se sklenkou vína.