Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Nenápadná horská chata umístěná vysoko nad Pecí pod Sněžkou, která vám bude útočištěm, ať už budete chtít lelkovat u chalupy nebo se rozhodnete vyrážet na ty nejkrásnější výlety po okolí Krkonoš. V zimě můžete nazout lyžáky, rozjet se doleva nebo doprava a můžete si být jisti, že vždy dojedete k lanovce.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Chata se pronajímá pouze celá, takže soukromí budete mít stoprocentně zajištěno. V přízemí máte k dispozici moderní kuchyni včetně trouby, kávovaru a všeho potřebného pro přípravu vašich pokrmů. Ty si můžete vychutnat u velkého stolu, kam se vejde všech dvanáct hostů, pro které je chata určena.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly

Naše tipy

Domácí pečivo

Abyste nemuseli do města pro čerstvé pečivo, najdete na chalupě domácí pekárnu, do které jen večer dáte již hotovou směs a ráno máte křupavý chléb.

Aktivní odpočinek

Chata je skvělým výchozím bodem pro pěší turistiku. Na Černou horu to jsou pouhé čtyři kilometry a na nejvyšší horu republiky to je pěšky 13 kilometrů. V zimních měsících si můžete v Peci pod Sněžkou zapůjčit lyže a celý den tak strávit na svahu. Na chatě máte volně k dispozici gril, tak večer poseďte s kamarády před chatou a užijte si zábavu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Pec pod Sněžkou 211
542 21 Pec pod Sněžkou
Navigovat Web

Ubytování

V roce 2017 prošla chata kompletní rekonstrukcí splňující nejvyšší nároky na komfortní ubytování. Pronajímá se jako celý objekt a majitel není po dobu pobytu přítomen.

Zařízení

Malebné místo, kde můžete strávit nikým nerušenou dovolenou v úplném soukromí.