Konopindova chata

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Nenápadná horská chata umístěná vysoko nad Pecí pod Sněžkou, která vám bude útočištěm, ať už budete chtít lelkovat u chalupy nebo se rozhodnete vyrážet na ty nejkrásnější výlety po okolí Krkonoš. V zimě můžete nazout lyžáky, rozjet se doleva nebo doprava a můžete si být jisti, že vždy dojedete k lanovce.

Vybavení

Jak to tam chodí

Chata se pronajímá pouze celá, takže soukromí budete mít stoprocentně zajištěno. V přízemí tak máte k dispozici moderní kuchyni včetně trouby, kávovaru a všeho potřebného pro přípravu vašich pokrmů. Ty si můžete vychutnat u velkého stolu, kam se vejde všech dvanáct hostů, pro které je chata určena. Majitelé mysleli i na snadnější přípravu snídaně. Abyste nemuseli do města pro čerstvé pečivo, najdete na chalupě domácí pekárnu, v které si večer připravíte již hotovou směs a ráno máte křupavý chléb.

Kde budete spát

Pro vaše ubytování jsou připravené tři prostorné, stylově zařízené pokoje po čtyřech lůžkách. Jeden pokoj se nachází v přízemí a bude vás bavit. Uprostřed místnosti  totiž najdete kulečník. Pokoj sousedí s koupelnou se sprchovým koutem a wc. Další dvě ložnice jsou umístěné po schodech v patře, každá určena taktéž pro čtyři osoby. Tito hosté mají k dispozici druhou koupelnu

Co tam můžete dělat

Místo jako stvořené pro relaxaci, rodinnou dovolenou nebo prodloužený víkend s přáteli. Zároveň je skvělým výchozím bodem pro pěší turistiku. Na Černou horu to jsou pouhé čtyři kilometry a na nejvyšší horu republiky to je pěšky 13 kilometrů. V zimních měsících si můžete v Peci pod Sněžkou zapůjčit lyže a celý den tak strávit na svahu. Na chatě máte volně k dispozici gril, tak večer poseďte s kamarády před chatou a užijte si zábavu.

Co byste měli ještě vědět

  • V letních měsících je možné parkovat u objektu. V zimě si musíte vzít skútr
  • Všude můžete využívat wifi připojení
  • Domácí mazlíčky vezměte klidně s sebou
  • Celá chata je nekuřácká

Další nabídky v této lokalitě

Ledárna

Kouzelné roubenky

Resort Sv. František, Erlebachova bouda

Hotely

Hotelový komplex PECR

Hotely

Chalupa Mlýn

Kouzelné roubenky

Aparthotel Svatý Vavřinec

Hotely